U9 Mladší přípravka

PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc
PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc

Poslední okresní přebor

Poslední mistrovské utkání bylo hráno na UMT v Kutné Hoře z důvodu pozdního odpoledního času, ale i tak domácí nerozsvítili světla na UMT a dohrávalo se za tmy. My jsme přijeli ze čtrnácti hráči a tak jsme dali Ondru Paláta, Dana Zeleného a i Fandu Urbana k dispozici dívkám ( Fanda protestoval nad růžovým dresem ), aby měli větší herní vytížení.

První poločas proti Kutné Hoře byl z naší strany jako ze říše snů. Byli jsme aktivní, napadali jsme a vytvářeli jsme si šance a to dostavávali příležitost všichni se stejným časovým vytížením. Poločasový výsledek byl 2:2. Ve druhém poločase jsme dostali rychlé dvě branky a bylo po zápase. Někteří hráči to v hlavě zabalili a tak jsme dostali nařezáno.

Druhý zápas byl zpočátku vyrovnaný. Holčičky se snažili. Poté Klapy dal hattrick a byla to otázka času, kolik dáme kombinovanému týmu branek.

Poslední zápas se začal hrát za šera a byl předčasně ukončen pro tmu. V brance neuvěřitelně zachytal Klapy.

Za prvé bych chtěl pochválit Tomáše Jeřichu, který jeko jediný odehrál všechny zápasy v dobrém světle. Za druhé bych chtěl pochválit kluky za první poločas proti Kutné Hoře, který vypadal velmi slušně. Za třetí bych chtěl pokárat kluky za druhý poločas proti Kutné Hoře, kdy se nechali otrávit dvěma brankami na začátku druhého poločasu a zabalili celý zápas. Škoda, že si nevzpomněli na minulý týden proti Malínu, kdy také prohrávali o parník a nezabalili to. Rozhodně jsem hráčům neodpustil slova na lavičce " dneska už nevyhrajeme ". S poraženeckou náladou během zápasu nemůžou hrát a tak už do zápasu nezasáhli. Za čtvrté bych chtěl poděkovat klukům, kteří si šli zahrát s holkama a pochopili, že si zahrají více, jelikož mají rádi fotbal. Za páté nepochopím to, že hrajeme na UMT, jelikož každému je jasné, že za světla se zápasy nedohrají a domácí nerozsvítí světla na UMT. A to domácí trenéři chtěli hrát zápasy delší dobu, aby si hráči zahráli a ve finále je poslední zápas předčasně ukončen pro tmu. A za poslední. Všiml jsem si, že jako jediní v soutěži střídáme všechny hráče v přesných časových limitech, aby hráli všichni stejně ( vyjímka je, když hráč nechce hrát a na hřišti se potuluje ). Toto soupeř dělá, i když mají na střídačce dostatek hráčů. Pošlou jednoho nebo dva hráče na střídání a zbytek dětí jim na střídačce zbytečně stojí. Potom pláčou, že nemají dostatek dětí, jelikož jim utíkají. Já se ani nedivím, když zápas odehrají jen s vyvolenými hráči a hrají na výsledek.

Sparta KH, dívky FK, Malešov

Sparta Kutná Hora - FK Čáslav 10:2, branky: Rek, Pekhart

FK Čáslav - FK Čáslav dívky 9:3, branky : Klapal 3, Jelínek 2, Rek, Pekhart, Mariani, J. Jeřicha

FK Čáslav - Malešov 1:0, branka : Mariani