U9 Mladší přípravka

Přátelské utkání v Heřmanově Městci

Naši borci sehráli první mistrovské utkání v Heřmanově Městci. Toto přípravné utkání se hrálo 4x20 minut. První a poslední čtvrtina byla v pořádku a brankově jsme se prosadili. Druhá a třetí čtvrtina byla odehrána bez zájmu.

Z dnešního utkání mám smíšené pocity. Na jednu stranu jsem rád, že se v zápase chytili kluci Jeřichové, pěkné utkání odehrál Péťa Zelený, ale na druhou stranu nejsem rád, že nedokážeme hrát po celý zápas stejně jako v první a poslední čtvrtině, kdy doslova kluci přikovali soupeře k jeho brance a nepustili ho přes polovičku. Toto dokázali svým napadáním a nebojácností se prosadit jeden na jednoho. Což je hra, kterou bych si představoval.