U9 Mladší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Vítězství v halovém turnaji OFS Kutná Hora

Naši hráči se zúčastnili halového turnaje v Čáslavi pořádaného OFS Kutná Hora. Na tomto turnaji ztratili body pouze za remízu s týmem Star Tupadly. Cenu za nejlepšího střelce turnaje si odnesl Šimon Kubín, který nastřílel 8 branek.

FK - Chotusice 4:0

FK - Zruč n/S 3:0

FK - Sparta KH 2:1

FK - Star Tupadly 3:3

FK - Vrdy 5:0

Bohužel jsem se nemohl osobně zúčastnit tohoto turnaje, ale bude doplněno hodnocení od trenéra Frejlacha. Mám ohromnou radost za kluky, kteří si vítězství zaslouží za celý podzim, kdy skvěle pracovali na trénincích a na zápasech OP přípravek a Krajské minilize. Dle sdělení tatínka z mužstva Star Tupadly byl ozdobou zápas mezi našimi kluky a týmem Sparta Kutná Hora. Náš tým působil týmovým duchem a Kutná Hora měla více hráčů, kteří hráli lépe individuálně. Zápas měl náboj, nasazení a lépe ze zápasu vyšli naši borci.

:

branky v turnaji : Kubín 8x, Vondra 7x, Mariani, Babák