Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Příští utkání

Venku
21. 9. 2019 10:00

turnaj
Okresní přebor mladší přípravky
žáci U12 (Malešov, Záboří nad Labem)

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
čtvrtek 19.09.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
hlavní hřiště
pondělí 23.09.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
atletické hřiště
čtvrtek 26.09.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
hlavní hřiště
pondělí 30.09.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
atletické hřiště
čtvrtek 03.10.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
hlavní hřiště
pondělí 07.10.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
atletické hřiště
čtvrtek 10.10.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
hlavní hřiště
pondělí 14.10.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
atletické hřiště
čtvrtek 17.10.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
hlavní hřiště
pondělí 21.10.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
atletické hřiště
čtvrtek 24.10.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
hlavní hřiště
pondělí 28.10.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
atletické hřiště
čtvrtek 31.10.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
hlavní hřiště

Program týmu

sobota 21.09.
10:00
žáci U12 (Malešov, Záboří nad Labem)
Malešov
neděle 22.09.
10:00
mladší přípravka (Chotusice, Církvice, Potěhy)
Chotusice
sobota 28.09.
10:00
žáci U12 (Křesetice, Kutná Hora)
Křesetice
neděle 29.09.
10:00
mladší přípravka (Čáslav A, Močovice)
Čáslav
sobota 05.10.
10:00
žáci U12 (Církvice, Čáslav A)
Církvice
sobota 05.10.
10:00
žáci U12 (Církvice, Čáslav A)
Církvice
neděle 06.10.
10:00
mladší přípravka (Vrdy, Potěhy, Uhlířské Janovice)
Vrdy
neděle 13.10.
10:00
mladší přípravka (Církvice, Zruč nad Sázavou)
Církvice
středa 16.10.
16:30
žáci U12 (Vrdy, Malín)
Čáslav
čtvrtek 17.10.
16:30
mladší přípravka (Kutná Hora, Čáslav A)
Kutná Hora
sobota 19.10.
10:00
žáci U12 (Tupadly, Červené Janovice)
Tupadly

Výsledky týmu

neděle 19.05.
10:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 3:12 (2:4), 0:12 (0:9)
Chotusice
sobota 18.05.
10:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 10:4 (5:2), 15:5 (6:1)
Křesetice
neděle 12.05.
10:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 6:15 (3:5), 1:9 (0:5), 4:11 (2:6)
Čáslav
sobota 11.05.
10:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 5:12 (3:4), 11:8 (7:4)
Zruč nad Sázavou
sobota 04.05.
10:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 4:6, 12:3
Malín
sobota 20.04.
10:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 13:7 (8:2), 12:4 (5:2)
Uhlířské Janovice
sobota 20.04.
10:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 1:6 (1:3), 0:12 (0:6)
Sázava
sobota 13.04.
10:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 9:3, 6:11
Čáslav
sobota 13.04.
10:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 1:5 (0:2), 2:12 (1:5)
Potěhy
pondělí 08.04.
17:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 5:12 (2:5), 1:9 (1:3)
Kutná Hora
neděle 07.04.
10:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 5:8 (3:4), 3:7 (0:7)
Vrdy
sobota 06.04.
10:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 11:2 (6:1), 9:6 (4:4)
Bratčice
neděle 21.10.
10:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 1:16 (0:10), 3:10 (1:5)
Církvice
sobota 20.10.
14:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 3:2 (1:1), 9:3 (5:2)
Čáslav
neděle 14.10.
10:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 2:4 (0:2), 1:8 (2:1)
Potěhy
sobota 13.10.
10:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 10:1 (4:0), 3:5 (2:1)
Křesetice
pondělí 01.10.
17:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 0:9 (0:4), 0:16 (0:9), 1:11 (1:6)
Čáslav
sobota 29.09.
13:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 5:6 (3:2), 8:13 (4:9)
Čáslav
neděle 23.09.
10:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 1:18 (0:9), 2:17 (0:8)
Zruč nad Sázavou
sobota 22.09.
10:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 4:3 (3:1), 10:3 (6:2), 9:5 (4:1)
Suchdol
neděle 16.09.
10:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 2:8 (0:5), 0:9 (0:5), 0:7 (0:4)
Kutná Hora
sobota 15.09.
10:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 1:4 (1:1), 8:5 (5:3)
Močovice
neděle 09.09.
10:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - 1:18 (0:10), 3:18 (2:8), 5:13 (4:9)
Čáslav
sobota 08.09.
10:00
Turnaj OFS - starší přípravka - 3:7 (0:5), 4:7 (1:3)
Záboří
neděle 02.09.
15:00
Turnaj OFS - mladší přípravka - :
Kutná Hora
neděle 02.09.
14:30
Turnaj v Červených Janovicích - :
pondělí 11.06.
21:30
Finálový turnaj OFS Kutná Hora - 6. místo
Kutná Hora
pondělí 28.05.
15:00
turnaj OFS Zruč nad Sázavou - 8:4 (5:1), 6:10 (4:5)
Zruč nad Sázavou
neděle 20.05.
20:35
turnaj OFS Křesetice - 7:7 (5:4), 9:3 (5:2)
Křesetice
pondělí 14.05.
17:58
turnaj OFS Chotusice - 5:5 (2:1), 4:1 (2:0)
Chotusice
středa 09.05.
17:00
turnaj OFS Malín - 4:13 (2:6), 6:11 (2:8)
Malín
pondělí 30.04.
20:00
turnaj OFS Chotusice - 2:6 (1:4), 4:9 (2:5)
Chotusice
pondělí 23.04.
20:00
turnaj OFS Čáslav B - 7:6 (5:0), 9:5 (3:5)
Čáslav
neděle 15.04.
18:00
turnaj OFS Potěhy - 15:2 (8:1), 6:2 (3:2)
Potěhy
sobota 25.11.
0:00
halový turnaj Kutná Hora - 3. místo
Kutná Hora
neděle 22.10.
0:00
turnaj OFS Církvice - 3:2 / 6:3
Církvice
neděle 15.10.
0:00
turnaj OFS Čáslav - 5:9 / 3:9
Čáslav
neděle 08.10.
0:00
turnaj OFS Chotusice - 6:6 / 5:1
Chotusice
sobota 30.09.
0:00
turnaj OFS Malín - 8:6 / 14:1
Malín
neděle 24.09.
0:00
turnaj OFS Chotusice - 4:8 / 11:1
Chotusice
neděle 17.09.
0:00
turnaj OFS Čáslav - :
Čáslav
sobota 09.09.
0:00
turnaj OFS Potěhy - 8:4 / 20:0
Potěhy
neděle 03.09.
0:00
turnaj OFS Církvice - 3:15 / 13:4
Církvice