Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Co vstřelený gól v Malíně, to uběhnutý kilometr

Sérii čtyř přátelských fotbalových utkání po rozvolnění protikoronavirových opatření zakončila čáslavská děvčata ve čtvrtek 24. června v Malíně. Poslední zápas před letními prázdninami si pořádně užila, když soupeři nasázela jedenáct branek, aniž by inkasovala.

Hned na devíti trefách se podílela N. Levinská, premiérový gól za Čáslav vstřelila P. Havránková a čisté konto vychytala K. Rozsypálková, když jí ve dvou případech pomohla tyčka. Pravou lajnu výborně 'brousila' L. Hájková, tradičně velmi dobrý výkon podala I. Ondráčková a defenzívu postupně vyztužily A. Drážková, M. Kombercová, V. Vránová či univerzálka K. Bělohlávková. Potřebnou herní praxi pak hlavně vstřebávaly E. Vilímová a N. Veselá.

Z povedeného výkonu, který se projevil i na výsledku, měl radost čáslavský trenér L. Hájek. Ještě týž večer si šel zaběhat a každý gól proměnil v mírném dešti za necelých sedmapadesát minut v jeden kilometr.

V pondělí 28. června od 17.30 hodin bude Čáslavandy ještě čekat tréninková jednotka s rodiči a pak už si mohou užít měsíční volno před srpnovým začátkem letní přípravy.

TJ Sokol Malín

TJ Sokol Malín – FK Čáslav dívky 0:11 (0:4, 0:3, 0:4),
branky a asistence Čáslavi: N. Levinská (I. Ondráčková) - 0:1, I. Ondráčková (bez asistence) - 0:2, N. Levinská (L. Hájková) - 0:3, M. Kombercová (bez asistence) - 0:4, N. Levinská (I. Ondráčková) - 0:5, vlastní (N. Levinská) - 0:6, P. Havránková (N. Levinská) - 0:7, N. Levinská (I. Ondráčková) - 0:8, N. Levinská (I. Ondráčková) - 0:9, N. Levinská (K. Bělohlávková) - 0:10, N. Levinská (L. Hájková) - 0:11

- hrací doba: 3x 20 minut, rozhodčí: M. Klobása

Čáslav: K. Rozsypálková - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - K. Bělohlávková. Průběžně střídaly: E. Vilímová, N. Veselá, P. Havránková. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.