ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Děvčata dostala v Sázavě našleháno předem

Fotbal se hrál také o Velikonocích, a tak se čáslavské princezny vydaly v sobotu 20. dubna do Sázavy na mistrovský turnaj mladších přípravek. Bylo to spíš jen torzo dívčího týmu, který měl k dispozici pouze jednu hráčku na střídání.

„Vzhledem k tomu, že nejmenší princezny mají stále minimum zkušeností a na sluníčku jim rychle ubývaly síly, museli jsme se radovat z maličkostí. Nejlepším momentem se tak stalo, když jsme se po rohovém kopu ujali v prvním utkání s Uhlířskými Janovicemi vedení. Byl to však v celém turnaji náš jediný gól,“ poznamenal čáslavský trenér Luboš Hájek a za předvedený výkon pochválil alespoň bojovnici Vendulku Vránovou.

1:6 (1:3), 0:12 (0:6)

Turnaj OFS - mladší přípravka

FK Uhlířské Janovice - FK Čáslav dívky 6:1 (3:1)

branka a asistence Čáslavi: Lucie Hájková (Nela Stašová) - 0:1

FK Kavalier Sázava - FK Čáslav dívky 12:0 (6:0)

Ruth Geneieve Cunningham  - Lucie Hájková, Vendula Vránová, Nela Stašová, Nikola Lavická. Průběžně střídala: Natálie Zelená.