Žákyně

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Dívčí starší přípravka zahájila sezónu

Z důvodu vysoké absence hráček zahájily čáslavské princezny sezónu 2018/2019 až ve druhém kole.

Na úvod je čekal soupeř z Kutné Hory. Na průběhu prvního poločasu se podepsalo zranění brankářky. Po herně a také výsledkově nevydařené první půli si dívky spravily fotbalovou chuť v druhé části, kdy hrály přinejmenším rovnoceného soupeře skušenějšímu týmu z okresního města. 3:7 (0:5)

Dalším soupeřem byl čáslavským fotbalistkám chlapecký tým ze Záboří. Na dívkách byla patrná únava, přesto diváci mohli vidět mnoho hezkých fotbalových akcí, kdy se čáslavandy, na rozdíl od soupeře, snažily hrát kombinačně. 4:7 (1:3)

3:7 (0:5), 4:7 (1:3)

Turnaj OFS - starší přípravka