Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Druhé setkání v jednom týdnu s rivalem z Potěh nepřineslo zlepšení

Za první duel se soupeřem z Tupadel byly malé fotbalistky velmi chváleny. Předvedly bojovný fotbalový výkon, uplatňovaly prvky z tréninku. Předvedená hra vysokou měrou převyšovala konečný výsledek, který je u mladší přípravky vlastně nepodstatný. (1:5)

Druhý zápas byl o něčem úplně jiném. Kdo viděl oba zápasy, musel se ptát, co způsobilo takovou změnu hráček. Snad delší přestávka mezi zápasy nebo strach ze soupeře, se kterým se fotbalistky potkaly už ve čtvrtek. Hráčkám se nedařilo a pro tým z Potěh nebylo příliš těžké opět zvítězit. Radost po turnaji měla jen autorka všech vstřelených branek Nela Stašová, která si sobotu vylepšila gólovým hattrickem. (2:12)

1:5 (0:2), 2:12 (1:5)

Turnaj OFS - mladší přípravka

FK Čáslav - Tupadly 1:5 (1:3)

1 x Nela Stašová

FK Čáslav - Potěhy 2:12 (1:5)

2 x Nela Stašová

Veronika Platilová, Lucie Hájková, Karolína Vilímková, Ruth Geneieve Cunningham, Vendula Vránová, Nela Stašová, Nikola Lavická, Eliška Vosáhlová, Jan Vosáhlo, Ondřej Palát