Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Finálový turnaj OFS mladších přípravek

V neděli 10. 6. zakončily čáslavské princezny sezónu 2017/2018 Finálovým turnajem OFS mladších přípravek. Své síly si přijelo poměřit 13 týmů, které byly rozděleny do 3 skupin. Čáslavské fotbalistky soupeřily ve skupině C s týmy Kutná Hora B, Církvice a Malín. Cíl byl jasný - pokud chceme bojovat o medaile, musíme vyhrát skupinu.

Hodnocení trenéra

Princezny začaly velmi dobře, v patnáctiminutové hře dominovaly a porazily Církvice 4:1 (branky - 2x Kombercová Marie, Machková Tereza, vlastní gól). Druhý zápas se fotbalistkám vůbec nepovedl. Zbytečnými chybami a malou vůli většiny hráček bojovat prohrály s týmem Kutná Hora B 2:3 (branky - 2x Ondráčková Iveta). Posledního soupeře ze skupiny - Malín, princezny doposud neporazily. Sehrané utkání bylo pravým opakem předchozího, byla vidět chuť, bojovnost a hlavně fotbalovost. Duel skončil remízou 1:1 (Ondráčková Iveta), kterou si čáslavandy zajistily 2. místo ve skupině a následný boj o 4. - 6. místo. 

Princezny se připravily na těžkého soupeře z Kutné Hory, překvapil je však ještě větší. Počasí se rozhodlo zpestřit závěr turnaje přívalovým deštěm. Ve vydatném dešti a za bouřlivě podpory přeplněné tribuny ukazovaly čáslavské fotbalistky, že nejsou cukrové květinky, že je ani průtrž mračen nezastaví. Smolný se ukázal výběr strany, protože před soupeřovou brankou se velmi rychle vytvořila kaluž, ve které se míč pokaždé zastavil. Princezny prohrály 2:4 (branky - Kombercová Marie, Hájková Lucie). Z důvodu nezpůsobilosti hřiště se o konečném pořadí rozhodovalo v penaltových rozstřelech. Poslední soupeř z Červených Janovic měl větší štěstí a tak se fotbalistky umístily na 6. místě. Iveta Ondráčková si navíc ještě odvezla trofej za nejlepšího "hráče" turnaje. GRATULUJEME! 

Mezi zápasy stihly fotbalistky ještě podporovat a povzbuzovat své parťáky z Čáslavi, kterým se podařilo překonat loňské vítěze a ovládnout tak letošní ročník.

Všem zúčastněným děkujeme za hezkou podívanou a blahopřejeme ke konečnému umístění. 

6. místo

Finálový turnaj OFS Kutná Hora

Branky

Sestava

Kratochvílová Štěpánka, Ondráčková Iveta, Kombercová Marie, Hájková Lucie, Drážková Agáta, Vilímková Karolína, Machková Tereza, Kettnerová Barbora