Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Fotbalové princezny vyhrály svůj první mistrovský zápas

Fotbalové princezny už mají za sebou první zápasové zkušenosti. V neděli 3. září na miniturnaji v Církvici vyhrály svůj první mistrovský zápas.

Na úvod sezony 2017/2018 je čekal stejně nezkušený soupeř z Červených Janovic. Pohyb míče po hřišti byl charakteristický přemísťujícím se hloučkem odhodlaných fotbalistů a fotbalistek. Všichni se snažili plnit pokyny svých trenérů a zarputile bojovali. Nic nechybělo - zápal pro hru, radost, trenéři nešetřili chválou a úspěšné počínání potleskem odměňovali vděční diváci. Ačkoliv si všichni na hřišti zaslouží za svoji premiéru velkou pochvalu, z výhry 15:3 se radovala šestice malých fotbalistek.

Z druhého zápasu, který odehrály čáslavské princezny s hráči z Církvice, odešel vítězně se skóre 13:4 zkušenější soupeř. Ale ani to nezkazilo malým fotbalistkám dobrou náladu. Hra je bavila a už teď se těší na příští dva zápasy v sobotu 9. září od 10 hodin v Potěhách.

3:15 / 13:4

turnaj OFS Církvice