Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Golčův Jeníkov vrátil porážku z okresního přeboru

Třetí přátelský duel v posledních deseti dnech měly na programu čáslavské dívky. V úterý 15. června zavítaly na fotbalové hřiště v Golčově Jeníkově, kde na ně čekal soupeř z předčasně ukončeného okresního přeboru mladších žáků.

Soutěžní měření sil v polovině září loňského roku sice dopadlo lépe pro Čáslavandy, které tehdy posílili čtyři hráči se zkušenostmi z žákovské ligy, ale tentokrát se karta obrátila. Děvčata už bez posil se sice snažila, ale na techničtějšího a pohyblivějšího protivníka neměla bez proměňování gólových příležitostí nárok.

Hodně byla vidět spolupráce I. Ondráčkové a N. Levinké, ovšem víc než jednu branku se z toho vytěžit nepovedlo. A když už hostující tým podruhé skóroval, jako se to podařilo velmi šikovnou tečí míče před jeníkovským gólmanem N. Veselé, tak gól nemohl být uznán kvůli ofsajdu.

Příští přátelský zápas odehrají čáslavské dívky v Malíně, a to ve čtvrtek 24. června od 18 hodin.

TJ Sokol Golčův Jeníkov

TJ Sokol Golčův Jeníkov – FK Čáslav dívky 6:1 (1:0, 3:1, 2:0),
branka Čáslavi: I. Ondráčková - 1:1

- hrací doba: 3x 25 minut, bez rozhodčího
- vývoj skóre: 1:0, 1:1, 6:1

Čáslav: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - N. Stašová. Průběžně střídaly: E. Skaláková, V. Vránová, E. Vilímová, N. Veselá, S. Tichá, P. Havránková. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.