Žákyně

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

K vítěznému vstupu do sezony zavelela kapitánka

Správnou nohou vykročily do další sezony čáslavské mladší žákyně pod vedením nového trenéra L. Hájka. Premiéru v okresním přeboru si odbyly v sobotu 5. září v Záboří nad Labem, odkud si nakonec po výhře 4:1 odvezly tři body. Hattrickem se blýskla kapitánka týmu N. Levinská.

Po přestupu T. Machkové v týdnu do Bratčic přišla čáslavská děvčata o brankářku, a tak mezi tyčemi musel vypomoci T. Strnad. A vzhledem k dvěma začínajícím hráčkám (K. Vítková, E. Skaláková) v sestavě, tým vyztužili další chlapci (F. Klinkáček, J. Kunášek, Š. Urban).

V počáteční fázi se hosté měli problém přizpůsobit vysoko posekanému trávníku, ale s přibývajícím časem se situace začala zlepšovat a s tím přišly i kombinační akce a územní převaha. Byl to však paradoxně soupeř, který se jako první dostal po jednoduchém překonání čáslavské obranné linie do dvou vyložených šancí, naštěstí bez gólového efektu.

Pak Čáslav přece jen zužitkovala svou větší herní pestrost a získala tříbrankový náskok, který nakonec udržela až do konce zápasu, i když v jiném poměru. A to ještě L. Hájková orazítkovala míčem tyč.

„Kvalitnější byl z naší strany první poločas, ten se mi až na ty dvě zmíněné protivníkovy příležitosti líbil. Škoda, že jsme stejný výkon nedokázali zopakovat po změně stran,“ konstatoval čáslavský trenér Luboš Hájek.

TJ Sokol Záboří nad Labem

FK Záboří nad Labem – FK Čáslav dívky 1:4 (0:2)
- branky a asistence Čáslavi: N. Levinská (I. Ondráčková) - 0:1, F. Klinkáček (I. Ondráčková) - 0:2, N. Levinská (bez asistence) - 0:3, N. Levinská (F. Klinkáček) - 1:4

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: J. Jiřík

Zbývající výsledky: Golčův Jeníkov - Církvice 9:2, Suchdol - Křesetice 9:4, Kutná Hora B - Sázava 4:2, Malín - Bratčice 3:6, Malešov - Zruč nad Sázavou 0:4, Hlízov/Nové Dvory - Uhlířské Janovice 0:9.

Čáslav: T. Strnad - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - N. Stašová. Průběžně střídali: N. Lavická, E. Skaláková, K. Vítková, F. Klinkáček, J. Kunášek, Š. Urban. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.