Žákyně

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Kanonýrka si schovala hattrick také do Malešova

Úspěšný vstup do fotbalového okresního přeboru potvrdily čáslavské mladší žákyně ve středu 9. září v Malešově. Ačkoliv předvedly horší výkon než minule v Záboří nad Labem, tak paradoxně zvítězily výraznějším rozdílem. Druhý hattrick za sebou si připsala kanonýrka N. Levinská.

Jako první měl ale práci brankář T. Strnad, na něhož se v úvodu utkání řítili hned tři protihráči, přesto v té době udržel po skvělém zákroku bezbrankový stav. Kromě něj si za čáslavská děvčata tentokrát zahrál klučičí trojlístek - P. Kovář, J. Procházka, J. Vrdský, který přijel jedním autem z Golčova Jeníkova.

„Každý takovýto zápas je pro nás dobrý kvůli získání herní praxe, ovšem opravdovou prověrkou, která ukáže, jak na tom jsme, bude až následující duel s Golčovým Jeníkovem. Pokud bych měl porovnat první dvě mistrovská utkání, tak jsme lepší fotbal hráli v Záboří nad Labem,“ zhodnotil čáslavský kouč Luboš Hájek.

SK Malešov

Malešov – FK Čáslav dívky 2:7 (0:3)
- branky a asistence Čáslavi: vlastní (N. Levinská) - 0:1, J. Vrdský (bez asistence) - 0:2, P. Kovář (J. Vrdský) - 0:3, N. Levinská (I. Ondráčková) - 0:4, N. Levinská (I. Ondráčková) - 1:5, J. Vrdský (P. Kovář) - 2:6, N. Levinská (P. Kovář) - 2:7

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: F. Křivka

Zbývající výsledky: Kutná Hora B - Křesetice 23:0, Suchdol - Církvice 7:1, Bratčice - Uhlířské Janovice 6:3, Hlízov/Nové Dvory - Sázava 0:12, Malín - Zruč nad Sázavou 1:5, Záboří nad Labem - Golčův Jeníkov 3:11.

Čáslav: T. Strnad - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - N. Stašová. Průběžně střídali: N. Lavická, K. Vítková, P. Kovář, J. Procházka, J. Vrdský. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.