Žákyně

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Kanonýrka si schovala hattrick také do Malešova

Úspěšný vstup do fotbalového okresního přeboru potvrdily čáslavské mladší žákyně ve středu 9. září v Malešově. Ačkoliv předvedly horší výkon než minule v Záboří nad Labem, tak paradoxně zvítězily výraznějším rozdílem. Druhý hattrick za sebou si připsala kanonýrka N. Levinská.

Jako první měl ale práci brankář T. Strnad, na něhož se v úvodu utkání řítili hned tři protihráči, přesto v té době udržel po skvělém zákroku bezbrankový stav. Kromě něj si za čáslavská děvčata tentokrát zahrál klučičí trojlístek - P. Kovář, J. Procházka, J. Vrdský, který přijel jedním autem z Golčova Jeníkova.

„Každý takovýto zápas je pro nás dobrý kvůli získání herní praxe, ovšem opravdovou prověrkou, která ukáže, jak na tom jsme, bude až následující duel s Golčovým Jeníkovem. Pokud bych měl porovnat první dvě mistrovská utkání, tak jsme lepší fotbal hráli v Záboří nad Labem,“ zhodnotil čáslavský kouč Luboš Hájek.

SK Malešov

Malešov – FK Čáslav dívky 2:7 (0:3)
- branky a asistence Čáslavi: vlastní (N. Levinská) - 0:1, J. Vrdský (bez asistence) - 0:2, P. Kovář (J. Vrdský) - 0:3, N. Levinská (I. Ondráčková) - 0:4, N. Levinská (I. Ondráčková) - 1:5, J. Vrdský (P. Kovář) - 2:6, N. Levinská (P. Kovář) - 2:7

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: F. Křivka

Zbývající výsledky: Kutná Hora B - Křesetice 23:0, Suchdol - Církvice 7:1, Bratčice - Uhlířské Janovice 6:3, Hlízov/Nové Dvory - Sázava 0:12, Malín - Zruč nad Sázavou 1:5, Záboří nad Labem - Golčův Jeníkov 3:11.

Čáslav: T. Strnad - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - N. Stašová. Průběžně střídali: N. Lavická, K. Vítková, P. Kovář, J. Procházka, J. Vrdský. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.