Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Na přehnaný optimismus bylo v odvetě moc brzy

S velkým odhodláním vrátit soupeři porážku z minulého víkendu vstoupila čáslavská děvčata v sobotu 12. června do domácí odvety s mladšími žáky z Bratčic. A začátek měla velice povedený, vždyť v prvních deseti minutách se ujala třígólového vedení.

Při čtvrté trefě zaznělo od hráček z čáslavské střídačky něco ve smyslu: „To už máme vyhraný.“ Ale to se hluboce mýlily! Od té doby už Čáslav žádnou branku nepřidala a ve druhém poločase naopak čtyřikrát inkasovala. A mohlo být ještě hůř, kdyby náhradní gólmanka K. Bělohlávková, která v průběhu zápasu zaskočila za zraněnou K. Rozsypálkovou nevychytala v závěrečných minutách sérii šancí hostů.

Na druhé straně je potřeba také podotknout, že kdyby čáslavské dívky proměnily aspoň třetinu svých příležitostí, nemusely se o své vítězství vůbec strachovat. Například N. Levinská sice vytěžila z průnikových přihrávek od I. Ondráčkové hattrick, ovšem gólů měla na svých kopačkách podstatně víc.

Velice pozitivní z pohledu ženského fotbalu bylo, že nastoupilo celkem osmnáct dívek (13:5) a to ještě nemohly z různých důvodů hrát E. Panýrková, N. Lavická, K. Vítková, S. Tichá, N. Pencová za Čáslav či A. Čudová za Bratčice. Naopak poprvé si čáslavský dres vyzkoušela P. Havránková z Kutné Hory.

K dalšímu přátelskému utkání Čáslavandy vyjedou za hranice Středočeského kraje, v úterý 15. června od 17.30 hodin je přivítají mladší žáci Golčova Jeníkova.

AFK Bratčice

FK Čáslav dívky – AFK Bratčice 4:4 (4:0),
branky a asistence Čáslavi: N. Levinská (I. Ondráčková) - 1:0, N. Levinská (I. Ondráčková) - 2:0, N. Stašová (L. Hájková) - 3:0, N. Levinská (I. Ondráčková) - 4:0

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: I. Staš (laik)
- vývoj skóre: 4:0, 4:4

Čáslav: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - N. Stašová. Průběžně střídaly: E. Skaláková, E. Vilímová, N. Veselá, V. Vránová, P. Havránková. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.