Žákyně

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Na šesti z osmi branek se podílela jedna hráčka

Poprvé v sezoně se čáslavské mladší dívky, opět doplněné chlapeckým čtyřlístkem, představily na domácím hřišti. Po vítězstvích v Záboří nad Labem a v Malešově uspěly ve středu 16. září také s Golčovým Jeníkovem, pro něhož to byla vůbec první ztráta bodů.

Ve skvělé produktivitě pokračovala kapitánka týmu N. Levinská, která tentokrát k brankám navíc připojila gólové přihrávky. Podílela se tak hned na šesti trefách z osmi, mimo jiné připravila premiérové střelecké zápisy v okresním přeboru mladších žáků pro N. Stašovou i L. Hájkovou.

Čáslavandy se nyní budou muset připravit na náročnou zápasovou sérii, kdy by v pěti dnech měly odehrát dokonce tři utkání - v Církvici, doma se Suchdolem a v Uhlířských Janovicích. A to ještě původně měly dvě hráčky A. Drážková a M. Kombercová odjet v tuto dobu na dívčí krajský výběr do Chotýšan, avšak kvůli nepříznivé koronavirové situaci byl třídenní fotbalový kemp v resortu Green Valley odložen na neurčito.

TJ Sokol Golčův Jeníkov

FK Čáslav dívky – TJ Sokol Golčův Jeníkov 8:4 (4:1),
branky a asistence Čáslavi: N. Stašová (N. Levinská) - 1:0, N. Levinská (F. Klinkáček) - 2:0, N. Levinská (F. Klinkáček) - 3:0, P. Kovář (bez asistence) - 4:0, L. Hájková (N. Levinská) - 5:2, N. Levinská (bez asistence) - 6:2, N. Levinská (P. Kovář) - 7:2, P. Kovář (N. Stašová) - 8:2

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: D. Mucha

Zbývající výsledky: Hlízov/Nové Dvory - Malín 0:5, Sázava - Malešov 11:2, Bratčice - Kutná Hora B 4:4, Zruč nad Sázavou - Suchdol 9:1, Uhlířské Janovice - Církvice 4:2, Křesetice - Záboří nad Labem 1:3.

Čáslav: T. Strnad - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - N. Stašová. Průběžně střídali: E. Skaláková, K. Vítková, F. Klinkáček, P. Kovář, Š. Urban. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.