Žákyně

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Náročný turnaj v Malíně

Ve středu 9. 5. 2018 došlo na odložený Turnaj OFS v Malíně. Čáslavské princezny narazily na silné soupeře, kteří je nenechali vydechnout a nedali jim ani moc příležitostí vstřelit branku. Premiérový duel s týmem Kutná Hora A byl pro děvčata fyzicky náročný. Ale přestože soupeř nenechával čáslavandám příliš prostoru pro jejich hru, podařilo se jim čtyřikrát překonat kutnohorského brankaře.

Po krátké přestávce se děvčata vrhla na odvetné utkání s domácím Malínem. Odveta však nedopadla úplně podle čáslavských představ. Až ve druhém poločase chytily princezny druhý dech a kromě hezkého bojovného fotbalu viděli diváci také oslavné hvězdy po vstřelených brankách kanonýrky I. Ondráčkové.

4:13 (2:6), 6:11 (2:8)

turnaj OFS Malín

7x Ondráčková Iveta

2x Hájková Lucie