Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Nové princezně se dařilo, připravovala se s tátou

Jeden nebo dva tréninky a pak rovnou na zápasy. Taková šance se naskytla nově příchozím hráčkám čáslavské mladší přípravky, jejíž kádr prošel v porovnání s loňskou sezonou výraznou obměnou. Turnaj v Čáslavi proto byl pro některá děvčata hlavně o nabírání herní praxe.

 

 

  

Hodnocení trenéra

Podle toho také vypadalo dění na hřišti. Princezny pod označením FK Čáslav B na své tři soupeře nestačily, a tak alespoň mohly dobře natrénovat rozehrávku po každém inkasovaném gólu. Těch rozhodčí J. Jiřík napočítal celkem devětačtyřicet.Minimální zkušenosti hodila za hlavu N. Stašová.

Neúnavně bojovala o každý míč a byla ostatním spoluhráčkám skvělým příkladem. Odměna na sebe nenechala dlouho čekat. Jednu z jejích šancí ještě zastavila tyč, ale pak si gólovou radost dopřála hned pětkrát! Skvělá práce vzhledem k tomu, že dva dny před turnajem zavítala do čáslavského kolektivu poprvé.

„Chodím v Malíně trénovat s tátou. Je to nejlepší trenér. A někdy s sebou vezmeme i kamarádku z ulice Lucku Hájkovou,“ naznačila Nela Stašová, že zase tak úplný nováček není. A právě tyto dvě dívky se za princezny zapsaly do střelecké listiny, dohromady devětkrát. To i k radosti trenérky S. Šindelářové, která se ve stejný čas zúčastnila duatlonu v Čáslavi, na němž skončila ve své věkové kategorii třetí ve Středočeském kraji. (lh)

1:18 (0:10), 3:18 (2:8), 5:13 (4:9)

Turnaj OFS - mladší přípravka

Branky

FK Čáslav B - FK Čáslav A 1:18 (0:10)

branka a asistence Čáslavi B: N. Stašová (L. Hájková)

FK Čáslav B - TJ Star Tupadly 3:18 (2:8),

branky a asistence Čáslavi B: N. Stašová (R. Cunningham), N. Stašová (L. Hájková), L. Hájková (bez asistence)

FK Čáslav B - Sparta Kutná Hora A 5:13 (4:9),

branky a asistence Čáslavi B: L. Hájková (bez asistence), L. Hájková (bez asistence), N. Stašová (bez asistence), L. Hájková (bez asistence), N. Stašová (R. Cunningham)

Sestava

FK Čáslav B: R. Cunningham - L. Hájková, T. Machková, K. Vilímková, V. Platilová. Průběžně střídaly: N. Stašová, V. Vránová, B. Kettnerová. Trenér: L. Hájek.