Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Po vítězství se Zábořím došly v derbíčku síly

Čáslav D - Záboří 9:3

Pěkný fotbal na hlavním čáslavském hřišti se pozorovatelům na tribunách líbil. Fanoušky domácích potěšil i výsledek zápasu, ve kterém děvčata přestřílela kluky ze Záboří a hlavně v první půli předvedla i pohledné fotbalové akce.

Čáslav D - Čáslav B 6:11

V derby s klubovými kamarády zpočátku o maličko lépe hrály, kombinovaly a střílely dívky, ale během prvního poločasu se dění na hřišti vyrovnalo a s ním i výsledek na poločasových 5:5. Druhá půlka byla již zcela v režii čáslavských šikulů, kteří jak kombinačně, tak i individuálně dominovali. Na konečném výsledku se trošku projevily dva za sebou odehrané zápasy dívek spojené s jejich uzším kádrem.

Turnaj OFS - starší přípravka

Tereza Machková, Marie Kombercová, Iveta Ondráčková, Eliška Panýrková, Natálie Levinská, Agáta Drážková, Jessica Lochmanová, Natálie Zelená