Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Pochopit snadný recept na Křesetice chvíli trvalo

Ideální možnost dostat se do herní pohody před sérií čtyř zápasů s těžšími soupeři využily čáslavské mladší žákyně v pondělí 5. října v domácím utkání s nulovými Křeseticemi. Základem bylo na rozdíl od protivníka nehonit se houfně za míčem a využívat celou šířku hřiště.

Přenášení těžiště hry dělalo fotbalistkám Čáslavi ze začátku dost velké problémy, ale s přibývajícími minutami pochopily, jak snadná může být cesta ke vstřelení gólů. Ty si stejným dílem rozdělily do obou třicetiminutových poločasů, a když jejich brankář T. Strnad bez problémů udržel čisté konto, vyhrály 8:0. Na všech brankách se podílela kapitánka týmu N. Levinká, pět jich vstřelila a na tři přihrála.

Hned po utkání už měla čtveřice dívek v hlavě krajský přípravný kemp talentované mládeže pro kategorii WU13. Ten se bude konat ve středu 7. října od 9.30 do 16.00 hodin na hřišti poděbradské Bohemie a z Čáslavi byly nominovány M. Kombercová, A. Drážková, N. Lavická a N. Stašová.

TJ Rozvoj Křesetice

FK Čáslav dívky – TJ Rozvoj Křesetice 8:0 (4:0),
branky a asistence Čáslavi: N. Stašová (N. Levinská) - 1:0, L. Hájková (N. Levinská) - 2:0, N. Levinská (I. Ondráčková) - 3:0, N. Levinská (L. Hájková) - 4:0, N. Levinská (I. Ondráčková) - 5:0, L. Hájková (N. Levinská) - 6:0, N. Levinská (I. Ondráčková) - 7:0, N. Levinská (K. Vítková) - 8:0

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: T. Volenec

Zbývající výsledky: Kutná Hora B - Uhlířské Janovice 7:0, Golčův Jeníkov - Sázava 4:10, Církvice - Zruč nad Sázavou 0:5, Záboří nad Labem - Bratčice 2:3, Suchdol - Hlízov/Nové Dvory 3:0 kontumačně (hosté nepřijeli), Malešov - Malín 0:0.

Čáslav: T. Strnad - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - N. Stašová. Průběžně střídali: E. Skaláková, K. Vítková, N. Lavická. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.