Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Před koronapauzou se z těsného vítězství radovala Zruč

Zřejmě na delší dobu poslední utkání odehrály čáslavské mladší žákyně v neděli 11. října ve Zruči nad Sázavou. Na vině je rychle se šířící nákaza covid-19, kvůli němuž Vláda ČR vyhlásila s platností hned od dalšího dne mimo jiné koronavirovou fotbalovou pauzu.

Hodnocení trenéra

Zápas okresního přeboru, který se navíc musel hrát už bez diváků, se velmi podobal tomu se Suchdolem. Měl náboj, holky dřely, bojovaly, ovšem soupeř byl tentokrát kvalitní. Aby ne, oba protivníci do té doby nastřádali osmnáct bodů. A ačkoliv kvůli aktuálnímu nedostatku rozhodčích Okresní fotbalový svaz v Kutné Hoře žádného nedelegoval, domácí laik P. Jelínek zvládl svoji úlohu bez jakéhokoliv problému.

I přes těsnou porážku si holky i jejich brankář T. Strnad zaslouží pochvalu. Trenérovi L. Hájkovi se líbila především defenzivní činnost M. Kombercové a A. Drážkové, na kterých byla stále vidět motivace z absolvovaného kempu talentované mládeže pro kategorii WU13 v Poděbradech. A plné hřiště bylo tradičně I. Ondráčkové, jež bez ustání podporovala útok a při ztrátě míče se hned poctivě vracela bránit.

Škoda jen, že se kontaktní gól povedl vstřelit N. Levinské až minutu před koncem. Mohlo to být třeba ještě  zajímavější.

2 : 1
(1 : 0)

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

 

FK Čáslav

Branky

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav dívky 2:1 (1:0),
branka a asistence Čáslavi: N. Levinská (I. Ondráčková) - 2:1

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: P. Jelínek (laik)

Zbývající výsledky: Malín - Suchdol 4:3, Bratčice - Golčův Jeníkov 6:2, Uhlířské Janovice - Křesetice 11:2, Sázava - Církvice 17:1, Hlízov/Nové Dvory - Záboří nad Labem 1:1, Kutná Hora B - Malešov 9:4.

Sestava

Čáslav: T. Strnad - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - N. Stašová. Průběžně střídaly: E. Skaláková, K. Vítková, N. Lavická, S. Tichá. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.