Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Přestřelka v Bratčicích dala zapomenout na pandemii

Téměř osm měsíců bez fotbalového zápasu musely kvůli koronavirové pandemii vydržet čáslavské mladší žákyně. Dočkaly se přesně po 238 dnech. V neděli 6. června si zajely k přátelskému utkání do Bratčic, v jejichž dresu nastoupily i čtyři dívky.

Natěšené holky sice čtvrthodinku čekaly na otevření kabin, ale pak už nic nebránilo, aby se naplno vrátily k oblíbené hře. Začátek se ovšem vůbec nepovedl, což potvrdil poločasový výsledek. Na druhou stranu byl však až příliš krutý, protože čáslavský tým v poli nijak nezaostával, nicméně v proměňování šancí velmi výrazně.

Zlepšení nastalo po změně stran, kdy ke stíhací jízdě zavelela parádní střelou do šibenice kapitánka M. Kombercová. Další čtyři góly přidala N. Levinská, ovšem ani Bratčice neusnuly na vavřínech. V době, kdy bylo skóre 8:5, opět zabraly a nakonec v pohodě dovedly zápas do vítězného konce.

Dlouhá covidová přestávka přinesla čáslavskému dívčímu týmu i jedno pozitivum, a sice že po rozvolnění opatření proti šíření nákazy se do tréninkového procesu zapojily čtyři nové hráčky - K. Bělohlávková, K. Rozsypálková, N. Veselá a E. Vilímová, pro které to byla v Bratčicích zápasová premiéra. A v ní prvně jmenovaná byla i blízko gólu, když za stavu 7:4 orazítkovala míčem břevno.

Odveta ne sebe nenechá dlouho čekat. Uskuteční se v sobotu 12. června od 10.30 hodin v Čáslavi.

AFK Bratčice

AFK Bratčice – FK Čáslav dívky 11:5 (6:0),
branky Čáslavi: N. Levinská 4, M. Kombercová

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: I. Staš (laik)
- vývoj skóre: 7:0, 7:4, 8:4, 8:5, 11:5

Čáslav: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - N. Stašová. Průběžně střídaly: E. Skaláková, V. Vránová, S. Tichá, E. Vilímová, N. Veselá. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.