Žákyně

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Princezny ukázaly v Křeseticích bojovného ducha i lásku k fotbalu

Už pět ze sedmi mistrovských turnajů odehraných na jaře vyhrály čáslavské princezny, které v okresním přeboru mladších přípravek dostaly označení Čáslav C. Naposledy se z prvenství radovaly v neděli 20. května v Křeseticích, kde jim kromě domácího týmu bylo soupeřem čáslavské béčko.

Právě s ním děvčata svedla velice vyrovnaný boj, který nakonec skončil nerozhodně 7:7. Byla to už třetí remíza ve čtyřech vzájemných utkáních v této sezoně, přičemž o jedno vítězství navíc mají v klubovém derby na kontě právě dívky.

Jestliže se spoluhráči z Čáslavi hrály už počtvrté, s Křeseticemi ještě žádné zkušenosti neměly. Ale to jim vůbec nevadilo k tomu, aby si s chutí zastřílely a soupeře, který se fyzicky vydal hlavně při prohře 10:12 v utkání s Čáslaví B, porazily vysoko 9:3.

„Holky se opět hodně snažily a předvedly bojovného ducha, i když já jsem třeba oproti minulému turnaji v Chotusicích u nich postrádal více fotbalovosti. Často to byla spíš přetahovaná o míč, než aby pořádně ukázaly, co se už naučily,“ viděl to ze svého pohledu čáslavský trenér Luboš Hájek.

Že má fotbal ráda, potvrdila brankářka Štěpánka Kratochvílová. Ta se sice z turnaje předem omluvila kvůli zranění levé nohy, ovšem přijela se s tatínkem do Křesetic aspoň podívat a nakonec jí to nedalo a na své přání stejně odchytala celý druhý zápas.

7:7 (5:4), 9:3 (5:2)

turnaj OFS Křesetice

FK Čáslav C - FK Čáslav B 7:7 (5:4),

branky a asistence Čáslavi C: M. Kombercová (bez asistence) - 1:1, A. Drážková (L. Hájková) - 2:1, A. Drážková (I. Ondráčková) - 3:2. I. Ondráčková (L. Hájková) - 4:4, I. Ondráčková (rohový kop) - 5:4, L. Hájková (M. Kombercová) - 6:7, M. Kombercová (bez asistence) - 7:7

FK Čáslav C - TJ Rozvoj Křesetice 9:3 (5:2),

branky a asistence Čáslavi C: I. Ondráčková (bez asistence) - 1:0, M. Kombercová (I. Ondráčková) - 2:1, I. Ondráčková (rohový kop) - 3:1, I. Ondráčková (bez asistence) - 4:1, L. Hájková (I. Ondráčková) - 5:1, L. Hájková (I. Ondráčková) - 6:2, A. Drážková (I. Ondráčková) - 7:2, I. Ondráčková (bez asistence) - 8:3, M. Kombercová (bez asistence) - 9:3

Ruth Geneieve Cunningham - Marie Kombercová, Iveta Ondráčková, Lucie Hájková, Agáta Drážková. Průběžně střídaly: Tereza Machková, Ruth Geneieve Cunningham, Karolína Vilímková, Štěpánka Kratochvílová. Trenér: Luboš Hájek.