Žákyně

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Princezny v Chotusicích kralovaly

V neděli 13. 5. zavítaly čáslavské fotbalistky opět na hřiště v Chotusicích. Nejprve odehrály velmi napínavý a vyrovnaný zápas s Kutnou Horou B. Princeznám dělala problémy rychlost malých kutnohorských borců a zároveň neproměňování vlastních šancí. Soupeř se v závěru dostal do vedení, ale fotbalistky nepřestaly bojovat a minutu před koncem si gólem Lucie Hájkové zajistily spravedlivou remízu.

Na druhý zápas s domácím celkem byly princezny obzvlášť namotivované, ani jednou se jim doposud nepodařilo věčného rivala porazit. Velmi pěknou hrou a krásnými góly si tentokrát vzájemnou bilanci vylepšily. Za předvedený výkon si vyslechly pochvalu nejen od trenérů a rodičů, ale také od diváků domácího celku.

5:5 (2:1), 4:1 (2:0)

turnaj OFS Chotusice

3x Lucie Hájková

2x Marie Kombercová