Žákyně

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Pro zkušenosti do Vrdů

První jarní turnaj by na mladších čáslavských princeznách znát. Problémy jim dělala orientace na hřišti i rychlejší soupeř. Než se hráčky rozkoukaly, lovily ze sítě čtvrtý míč. Poté ale vzaly hru do vlastních rukou, teda nohou, a ukázaly divákům, že také umí dávat góly. V druhém poločase ale opět zaspaly a z vítězství se zaslouženě radoval soupeř z Vrdů. (5:8)

Po nahlášení neúčasti týmu z Kutné hory si přijeli zahrát hráči z Čáslavi. Vlétli na hřiště a princezny se nestačily divit. Čáslavští kamarádi ji nedovolili vůbec nic. Až v druhé půli se podařilo fotbalistkám využít slabé chvilky soupeře a upravvily tak konečný výsledek na 3:7.

5:8 (3:4), 3:7 (0:7)

Turnaj OFS - mladší přípravka

FK Čáslav - Vrdy 5:8 (3:4)

3 x Tereza Machková; 2 x Nela Stašová