Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Pro zkušenosti do Vrdů

První jarní turnaj by na mladších čáslavských princeznách znát. Problémy jim dělala orientace na hřišti i rychlejší soupeř. Než se hráčky rozkoukaly, lovily ze sítě čtvrtý míč. Poté ale vzaly hru do vlastních rukou, teda nohou, a ukázaly divákům, že také umí dávat góly. V druhém poločase ale opět zaspaly a z vítězství se zaslouženě radoval soupeř z Vrdů. (5:8)

Po nahlášení neúčasti týmu z Kutné hory si přijeli zahrát hráči z Čáslavi. Vlétli na hřiště a princezny se nestačily divit. Čáslavští kamarádi ji nedovolili vůbec nic. Až v druhé půli se podařilo fotbalistkám využít slabé chvilky soupeře a upravvily tak konečný výsledek na 3:7.

5:8 (3:4), 3:7 (0:7)

Turnaj OFS - mladší přípravka

FK Čáslav - Vrdy 5:8 (3:4)

3 x Tereza Machková; 2 x Nela Stašová