Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Spoustu dřiny bez gólu

Na turnaji v Chotusicích narazily mladší princezny na nejsilnější týmy. V prvním zápase s týmem z Červených Janovic zaslouží fotbalistky pochvalu za první poločas. Byly vyrovnaným soupeřem zkušenějšímu rivalovi, oko diváka zaujala řada pohledných fotbalových akcí a bojovnost. Ve duhém poločase bylo ale vše jinak. Hráčkám docházely síly, přidala se roztržitost a kromě rychlého gólu hned v úvodu jim soupeř už nic nedovolil. V utkání s domácím celkem vše pokračovalo. Soupeř několikrát dívky překvapil dlouhým míčem téměř přes celé hřiště, byl rychlejší, důraznější a zaslouženě vyhrál.

Fotografie zde

3:12 (2:4), 0:12 (0:9)

Turnaj OFS - mladší přípravka

Fk Čáslav - Červené Janovice 3:12 (2:4)