Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Uplakaný svátek vylepšila výhra v Uhlířských Janovicích

Třetím zápasem v pěti dnech měla zakončit náročnou sérii čáslavská děvčata. Počasí jim nakonec duel v Uhlířských Janovicích oddálilo, protože v sobotu 26. září vytrvale pršelo a hřiště se stalo nezpůsobilé. Náhradním termínem proto bylo hned sváteční pondělí.

Ale ani tento den si déšť nedal pokoj, naštěstí v době utkání intenzita kapek značně polevila. Čáslavské fotbalistky potom navázaly na povedený výkon proti Suchdolu a navíc k tomu přidaly daleko lepší produktivitu v zakončení. Po nemoci se totiž vrátila do sestavy kanonýrka N. Levinská, která čtyřmi góly posunula svůj tým k páté výhře v okresním přeboru mladších žáků.

Proti mateřskému klubu si s chutí zahráli I. Ondráčková a M. Fajt. Ten se vyznamenal především při obranném zákroku, kdy v těžké pozici na brankové čáře dvěma hlavičkami po sobě zabránil uhlířům ve skórování. Domácí tým se alespoň čestného úspěchu dočkal v samém závěru zápasu, a připravil tak gólmana T. Strnada o čisté konto.

FK Uhlířské Janovice

FK Uhlířské Janovice – FK Čáslav dívky 1:7 (0:1),
branky a asistence Čáslavi: N. Levinská (L. Hájková) - 0:1, L. Hájková (M. Fajt) - 0:2, M. Fajt (M. Kombercová) - 0:3, N. Levinská (N. Stašová) - 0:4, N. Levinská (L. Hájková) - 0:5, N. Stašová (I. Ondráčková) - 0:6, N. Levinská (I. Ondráčková) - 0:7

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: J. Uher

Zbývající výsledky: Malín - Kutná Hora B 0:4, Křesetice - Církvice 1:2, Hlízov/Nové Dvory - Malešov 0:5, Zruč nad Sázavou - Golčův Jeníkov 2:4, Sázava - Záboří nad Labem 8:0, Bratčice - Suchdol 4:1.

Čáslav: T. Strnad - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, N. Levinská - N. Stašová. Průběžně střídali: N. Lavická, M. Fajt. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.