Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

V Církvici dívky trénovaly bojovnost i fotbalové myšlení

Dva rozdílné poločasy odehrály čáslavské mladší žákyně v úterý 22. září v Církvici. Nejprve se to snažily ukopat samy a po změně stran už daly hře řád chlapecké posily, jejichž hlavním cílem bylo posílat děvčatům míč do prostor, kde by měly být, a vytvářet jim šance.

V první půli si tak dívky vyzkoušely hlavně bojovnost, po přestávce už to bylo zejména díky režii P. Kováře více o fotbalovosti, což se projevilo také na skóre. Jestli se něčemu přiučily, mohou ukázat hned druhý den, kdy v dalším utkání okresního přeboru mladších žáků budou hostit Suchdol. A tentokrát jim kromě brankáře A. Jeřichy nikdo z kluků nepomůže.

Chybět stále bude nemocná kanonýrka týmu N. Levinská, kterou se však v Církvici povedlo nahradit. Příjemně překvapila N. Lavická, když vstřelila vítězný gól a dokázala skórovat i podruhé, hattrick tentokrát zaznamenala I. Ondráčková, ještě o branku víc vsítil J. Vrdský a zápisem do střelecké listiny jednou přispěla i L. Hájková, které se navíc povedly tři gólové nahrávky.

SK Církvice

SK Církvice – FK Čáslav dívky 0:10 (0:2),
branky a asistence Čáslavi: N. Lavická (M. Kombercová) - 0:1, I. Ondráčková (bez asistence) - 0:2, J. Vrdský (L. Hájková) - 0:3, L. Hájková (J. Vrdský) - 0:4, J. Vrdský (L. Hájková) - 0:5, N. Lavická (P. Kovář) - 0:6, I. Ondráčková (P. Kovář) - 0:7, J. Vrdský (N. Lavická) - 0:8, J. Vrdský (N. Stašová) - 0:9, I. Ondráčková (L. Hájková) - 0:10

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: K. Kafka

Zbývající výsledky: Golčův Jeníkov - Křesetice 20:1, Záboří nad Labem - Zruč nad Sázavou 0:7, Malešov - Bratčice 0:5, Suchdol - Sázava 0:14, Malín - Uhlířské Janovice (odloženo), Kutná Hora B - Hlízov/Nové Dvory (odloženo).

Čáslav: A. Jeřicha - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, E. Skaláková - N. Stašová. Průběžně střídali: N. Lavická, K. Vítková, S. Tichá, P. Kovář, J. Vrdský. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.