Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Za první zaváhání se Suchdolem mohla špatná koncovka

Neschopnost vstřelit branku se ve středu 23. září podepsala pod první prohru čáslavských mladších žákyň v okresním přeboru. Ačkoliv měly po většinu utkání územní převahu, nakonec doma Suchdolu podlehly těsným rozdílem. Jeden gól jim na bodový zisk nestačil.

Z kluků tentokrát kryl dívkám záda pouze brankář A. Jeřicha, a tak ze sebe musely hned den po vítězství v Církvici vymačkat to nejlepší. Snažily se, běhaly, bojovaly, měly zápal do hry, jen šetřily fotbalovým kořením. Správný recept namíchala až v 51. minutě M. Kombercová, která jako jediná dokázala pořádně vystřelit na soupeřovu svatyni. Stejná hráčka měla ještě dobrou možnost vyrovnat v samém závěru zápasu, ale tentokrát mezi tyče nezamířila.

„I když jsme prohráli, slyšely holky ode mě pochvalu. Jejich hra se mi líbila daleko víc než třeba v Malešově, odkud jsme si před čtrnácti dny odvezli všechny tři body. Tentokrát odehrály celý zápas s nasazením a udržely diváky v napětí až do úplného konce. Škoda jen té koncovky,“ řekl čáslavský trenér Luboš Hájek a v této souvislosti zalitoval, že ještě nemohla kvůli nemoci nastoupit střelecky produktivní N. Levinská.

TJ Sokol Družba Suchdol

FK Čáslav dívky – TJ Sokol Družba Suchdol 1:2 (0:1),
branka a asistence Čáslavi: M. Kombercová (bez asistence) - 1:2

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: F. Křivka

Zbývající výsledky: Církvice - Záboří nad Labem 4:4, Křesetice - Malešov 1:9, Zruč nad Sázavou - Kutná Hora B 3:7, Uhlířské Janovice - Golčův Jeníkov 6:9, Sázava - Malín 2:1, Bratčice - Hlízov/Nové Dvory (pondělí 28. září od 10.30 hodin).

Čáslav: A. Jeřicha - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, E. Skaláková - N. Stašová. Průběžně střídali: K. Vítková, N. Lavická, S. Tichá. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.