Žákyně

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Za první zaváhání se Suchdolem mohla špatná koncovka

Neschopnost vstřelit branku se ve středu 23. září podepsala pod první prohru čáslavských mladších žákyň v okresním přeboru. Ačkoliv měly po většinu utkání územní převahu, nakonec doma Suchdolu podlehly těsným rozdílem. Jeden gól jim na bodový zisk nestačil.

Z kluků tentokrát kryl dívkám záda pouze brankář A. Jeřicha, a tak ze sebe musely hned den po vítězství v Církvici vymačkat to nejlepší. Snažily se, běhaly, bojovaly, měly zápal do hry, jen šetřily fotbalovým kořením. Správný recept namíchala až v 51. minutě M. Kombercová, která jako jediná dokázala pořádně vystřelit na soupeřovu svatyni. Stejná hráčka měla ještě dobrou možnost vyrovnat v samém závěru zápasu, ale tentokrát mezi tyče nezamířila.

„I když jsme prohráli, slyšely holky ode mě pochvalu. Jejich hra se mi líbila daleko víc než třeba v Malešově, odkud jsme si před čtrnácti dny odvezli všechny tři body. Tentokrát odehrály celý zápas s nasazením a udržely diváky v napětí až do úplného konce. Škoda jen té koncovky,“ řekl čáslavský trenér Luboš Hájek a v této souvislosti zalitoval, že ještě nemohla kvůli nemoci nastoupit střelecky produktivní N. Levinská.

TJ Sokol Družba Suchdol

FK Čáslav dívky – TJ Sokol Družba Suchdol 1:2 (0:1),
branka a asistence Čáslavi: M. Kombercová (bez asistence) - 1:2

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: F. Křivka

Zbývající výsledky: Církvice - Záboří nad Labem 4:4, Křesetice - Malešov 1:9, Zruč nad Sázavou - Kutná Hora B 3:7, Uhlířské Janovice - Golčův Jeníkov 6:9, Sázava - Malín 2:1, Bratčice - Hlízov/Nové Dvory (pondělí 28. září od 10.30 hodin).

Čáslav: A. Jeřicha - V. Vránová, M. Kombercová, A. Drážková - L. Hájková, I. Ondráčková, E. Skaláková - N. Stašová. Průběžně střídali: K. Vítková, N. Lavická, S. Tichá. Trenér: L. Hájek.

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.