Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Závěr sezóny ve Zruči nad Sázavou

Na poslední turnaj první soutěžní sezóny vyjely čáslavské princezny do Zruče nad Sázavou. Doposud nepoznaly své nedělní soupeře - Zruč nad Sázavou a tým ze Sázavy, a proto panovala v kabině hlavně zvědavost. Mnohem větším překvapením byly však ony samy. Rivalové z posázaví se ještě nesetkali s dívčím týmem a nemohli z fotbalistek spustit oči. 

Hodnocení trenéra

Do prvního zápasu nastoupily princezny proti domácímu týmu. Lavina růžových dresů zaplnila hřiště a čáslavandy předváděnoun hrou ukázaly všem přítomným, že i holky mohou hrát hezký fotbal, že na hřišti rozhodně nejsou křehké květinky. Svůj výkon korunovaly výhrou 8:4.

Po krátké pauze nestoupila děvčeta proti týmu ze Sázavy. Do poločasu byla hra velmi vyrovnaná, ale po poločasové pouze bylo vidět, že princeznám dochází síly. Začaly dělat chyby, kterých soupe využil ve svůj prospěch. Návrat k pohlednějšímu fotbalu přišel až v samotném závěru utkání, ale výsledek to již nezměnilo. 

Obzvlášť za výkon v prvním utkání zaslouží princezny velkou pochvalu.

8:4 (5:1), 6:10 (4:5)

turnaj OFS Zruč nad Sázavou

Branky

8x Ondráčková Iveta

3x Hájková Lucie

2x Kombercová Marie

1x pomoc soupeře

Sestava

Kratochvílová Štěpánka, Kombercová Marie, Ondráčková Iveta, Hájková Lucie, Drážková Agáta, Machková Tereza, Cunningham Ruth Geneieve