Žákyně

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Zlatá jízda princezen pokračuje

Na hřišti v Potěhách nastoupily čáslavské princezny proti celku z Vrdů. Fotbalistky sice dvakrát povolily početnějšímu soupeři trefit branku, ale jinak měly zápas zcela ve své režii. Chílemi to vypadalo, že v kabině uzavřely sázky, která z nich častěji dostane míč za záda brankáře soupeře. Ke spokojenosti trenérů předvedly princezny hezkou hru korunovanou patnácti góly.

V druhém zápase s domácím celkem bylo od začátku jasné, že to bude hodně těžkých 40 minut. Princezny měly vytipované hráče, na které si musely dávat obzvlášť pozor. Svoji práci odvedly velice svědomitě a zejména obávanému kapitánovi domácích nedovolily vůbec nic. Kvalitu a velké zlepšení princezen po zápase ocenil i trenér soupeře. (Jen pro představu - první vzájemné setkání před půl rokem skončilo vysokou výhrou Potěh 20:0)

15:2 (8:1), 6:2 (3:2)

turnaj OFS Potěhy

Iveta Ondráčková - 8x