Žákyně

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Více informací

Zlatý vstup do jarní části sezóny

Čáslavské fotbalové princezny ukázaly, že v zimě nezahálely a podařilo se jim skvěle zahájit jarní část své první soutěžní sezóny.

 V nědeli 8. 4. 2018 začala pro čáslavské fotbalové princezny jarní část sezóny 2017/2018. Turnaji OFS v Církvici pro mladší přípravky předcházel jediný venkovní trénink po zimní přípravě v hale. Běhat v kopačkách ale děvčata nezapomněla. Prvního soupeře z Červených Janovic fotbalistky přehrávaly již od samého začátku. Hezké fotbalové momenty korunovaly vstřelené branky a že jich teda bylo :) Po prvním odehraném utkání si šestice princezen mohla konečně zakřičet svůj vítězný pokřik. Výsledek 18:1 (11:0)

Sestava: Kratochvílová Štěpánka, Kombercová Marie, Drážková Agáta, Ondráčková Iveta, Hájková Lucie, Cunningham Ruth Genevieve 

Góly: Ondráčková I. (8x), Hájková L. (6x), Drážková A. (2x), Kombercová M. (2x)

 

Do druhého utkání nastoupily dívky proti domácímu celku z Církvice. Výškově podstatně menší soupeř zamotal čáslavandám hlavu a ujal se velmi brzy vedení. Princezny jako by zapomněly, co mají na hřišti dělat. Pak se ale rozkoukaly a hra byla napínavá pro obě strany. Když už se Čáslavi podařilo vyrovnat, Církvice si opět vzala své vedení zpět. Ve zbývajících pěti minutách už snad nikdo ani nedoufal, že se princeznám podaří vymazat třígólový náskok soupeře, ale stalo se, a tak skončil zápas zaslouženou remízou 6:6 (3:1).

Sestava: Kratochvílová Štěpánka, Kombercová Marie, Drážková Agáta, Ondráčková Iveta, Hájková Lucie, Cunningham Ruth Genevieve 

Góly: Ondráčková I. (3x), Hájková L. (2x), Kombercová M. (1x)

 

 

Turnaj OFS v Církvici