ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

A hurá do přípravy na novou sezonu

Přesně měsíc trvající pauza a oddych od fotbalu je u konce.

Co vše nás čeká?

Ve čtvrtek 18. července v sedm hodin večer jsme se sešli k úvodnímu tréninku letní přípravy na novou sezónu. Trénink proběhl za hajné účasti na umělé trávě v Čáslavi. Na UMT nás čeká ještě úterní trénink, ale poté už budeme ladit formu na travnatém povrchu ve Vodrantech.

• Co dál?

Hned příští týden ve čtvrtek odjedeme na soustředění. Útočištěm nám na 4 dny bude areál blízko fotbalového hřiště na Svratce, kde to dobře známe. Kromě tréninkových jednotek a posilovacích cvičení nás čeká i první přípravný zápas, který sehrajeme na místním hřišti s juniorkami z Pardubic v sobotu dopoledne.

Poté jsou v plánu další 4 přípravná utkání:

NE 4.8. / Čáslav - SK Slavia Praha jun. / 16:00 - hř. Čáslav
NE 11.8. / Čáslav - FK Pardubice / 10:00 - hř. Čáslav
SO 17.8. / Čáslav - Bohemians 1905 / 16:00 - hř. Čáslav
SO 24.8. / Čáslav - Vysočina Jihlava / 10:30 - hř. Chotusice

Týden před startem ligy je v plánu ještě poslední přípravný zápas, ale soupeř prozatím není znám. Změnit se může i datum a místo již domluvených utkání.

• A co soupeři ve II. lize?

O cenné body a nejlepší výsledky se popere celkem 8 týmů:

ABC Braník, FC Baník Ostrava (postup), FC Hradec Králové (sestup), FC Praha (postup), FK ČáslavFK Teplice, SK Líšeň, SK Olomouc Sigma

Opět se bude hrát dvoukolová základní část každý s každým. Poté se 4 nejlepší týmy na základě umístění v tabulce utkají dvoukolově o postup do nejvyšší ženské ligy. A týmy v dolní polovině tabulky budou bojovat u udržení v lize.

II. ligu odstartujeme 7. září na domácí půdě proti soupeři z Líšně. Poslední zápas letošního roku je na programu o víkendu 9. - 10. listopadu a my podzim zakončíme v Olomouci.