ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Branky padaly až ve druhém poločase

Další ze série přípravných utkání mají za sebou čáslavské fotbalistky, když o víkendu hostily pražský celek Malešic.

Hodnocení trenéra

„První poločas byl ve znamení nepřesných přihrávek, vázla nám kombinační hra a přestože soupeř převážně bránil obranné pásmo, zejména kolem vápna, kde zhušťoval prostor, naše hráčky nebyly schopny hru roztáhnout a udělat si prostor k zakončení. Když už jsme se dostali do zakončení, tak to bylo nepřesné, nebo přímo na brankáře,“ řekl na úvod jeden z čáslavských trenérů Jindřich Vaněček.

Diváci a domácí hráčky se branek dočkali až po přestávce. „Druhá půle byla z naší strany podstatně kvalitnější, možná to vyplynulo i z menší fyzické připravenosti soupeře, který postupně odpadával a my jsme si vytvářeli lepší kombinací řadu šancí, které nakonec rozhodly o stavu utkání. Zápas splnil účel, kdy jsme ve fázi zkoušení nových hráček na různých postech tak, abychom co nejlépe a nejúčinněji vytvořili všechny kompaktní řady mužstva a zároveň, aby se hráčky na svých postech „zabydlely“, osvojily si hru založenou na krátkých přihrávkách přelévající se z jedné strany na druhou a vytvářeli si před brankou soupeře volné prostory,“ pokračoval Vaněček.

První branka padla krátce po přestávce, kdy se k odraženému míči po standartce dostala Váňová a poslala míč pohodlně do sítě soupeře. Druhou branku přidala opět Váňová přímo z rohu a dotřetice se trefila Vaněčková hlavou po ideálně zahraném rohu.

„Nebyli jsme spokojeni s nasazením hráček v prvním poločase, kde jsme se přizpůsobili herní hře soupeřkám a laxně jsme odehrávali osobní souboje, chyběl nám důraz ve hře jedna na jednu, nebyli jsme v pohybu, hodně jsme ztráceli balóny a celkový projev byl nulový. Trochu spokojenější jsme byli ve druhé půli, kde jsme již lépe kombinovali a i fotbalovější projev byl znát na řadě hezkých fotbalových momentů, až na zakončení, které nás trápí celý podzim,“ dodal Vaněček.

V následujícím týdnu odjely čáslavské fotbalistky na týdenní soustředění na Smejkalovu boudu do Krkonoš.

Malešice

Branky

53. min Nikola Váňová 

73. min Klára Vaněčková

83. min Nikola Váňová 

Sestava

  • Brankář 

1 Jelínková Blanka 

  • Obrana 

6 Karafiátová Michaela 

7 Brothánková Aneta 

8 Melcherová Romana

12 Ašebrennerová Sabina 

  • Záloha 

2 Němcová Veronika 

3 Klozová Dominika 

11 Vaněčková Klára K ⚽ 

14 Váňová Nikola ⚽⚽ 

  • Útok 

10 Martinez Doris

16 Burešová Světlana 

  • Náhradníci 

4 Zástěrová Kateřina 

5 Culková Michaela 

15 Mádlíková Nikola

17 Grulichová Tereza