NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Branky padaly až ve druhém poločase

Další ze série přípravných utkání mají za sebou čáslavské fotbalistky, když o víkendu hostily pražský celek Malešic.

Hodnocení trenéra

„První poločas byl ve znamení nepřesných přihrávek, vázla nám kombinační hra a přestože soupeř převážně bránil obranné pásmo, zejména kolem vápna, kde zhušťoval prostor, naše hráčky nebyly schopny hru roztáhnout a udělat si prostor k zakončení. Když už jsme se dostali do zakončení, tak to bylo nepřesné, nebo přímo na brankáře,“ řekl na úvod jeden z čáslavských trenérů Jindřich Vaněček.

Diváci a domácí hráčky se branek dočkali až po přestávce. „Druhá půle byla z naší strany podstatně kvalitnější, možná to vyplynulo i z menší fyzické připravenosti soupeře, který postupně odpadával a my jsme si vytvářeli lepší kombinací řadu šancí, které nakonec rozhodly o stavu utkání. Zápas splnil účel, kdy jsme ve fázi zkoušení nových hráček na různých postech tak, abychom co nejlépe a nejúčinněji vytvořili všechny kompaktní řady mužstva a zároveň, aby se hráčky na svých postech „zabydlely“, osvojily si hru založenou na krátkých přihrávkách přelévající se z jedné strany na druhou a vytvářeli si před brankou soupeře volné prostory,“ pokračoval Vaněček.

První branka padla krátce po přestávce, kdy se k odraženému míči po standartce dostala Váňová a poslala míč pohodlně do sítě soupeře. Druhou branku přidala opět Váňová přímo z rohu a dotřetice se trefila Vaněčková hlavou po ideálně zahraném rohu.

„Nebyli jsme spokojeni s nasazením hráček v prvním poločase, kde jsme se přizpůsobili herní hře soupeřkám a laxně jsme odehrávali osobní souboje, chyběl nám důraz ve hře jedna na jednu, nebyli jsme v pohybu, hodně jsme ztráceli balóny a celkový projev byl nulový. Trochu spokojenější jsme byli ve druhé půli, kde jsme již lépe kombinovali a i fotbalovější projev byl znát na řadě hezkých fotbalových momentů, až na zakončení, které nás trápí celý podzim,“ dodal Vaněček.

V následujícím týdnu odjely čáslavské fotbalistky na týdenní soustředění na Smejkalovu boudu do Krkonoš.

Malešice

Branky

53. min Nikola Váňová 

73. min Klára Vaněčková

83. min Nikola Váňová 

Sestava

  • Brankář 

1 Jelínková Blanka 

  • Obrana 

6 Karafiátová Michaela 

7 Brothánková Aneta 

8 Melcherová Romana

12 Ašebrennerová Sabina 

  • Záloha 

2 Němcová Veronika 

3 Klozová Dominika 

11 Vaněčková Klára K ⚽ 

14 Váňová Nikola ⚽⚽ 

  • Útok 

10 Martinez Doris

16 Burešová Světlana 

  • Náhradníci 

4 Zástěrová Kateřina 

5 Culková Michaela 

15 Mádlíková Nikola

17 Grulichová Tereza