NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavandy okusily hořkost porážky - soupeř z Teplic je překvapil svým kvalitním výkonem

Druhá nejvyšší soutěž fotbalistek měla na pořadu předposlední kolo základní části a domácí celek, který měl již zajištěnou účast v nadstavbové části o postup, hostil celek z Teplic, který pro zachování účasti v této elitní skupině musel nutně bodovat, což se mu dokonale podařilo. Domácí hráčky působily, zejména v prvním poločase, odevzdaným dojmem, čehož agresivně, ale fotbalově naladěné soupeřky, dokonale využily.

Hodnocení trenéra

„Bída a utrpení, tak asi lze charakterizovat naši hru v prvním poločase, přesto jsme měli tři gólovky, ale…,“ začal hodnotit utkání Vaněček, jeden z domácích trenérů.

Hostující hráčky se dostaly brzo do vedení, když Culková neuhlídala Motyčkovou, která poté neměla se zakončením problém - 0:1. V tu chvíli jakoby na domácí hráčky padla deka, čehož dokonale využily hráčky Teplic, které Němcovou zvýšili na 0:2, i když vstřelená branka hodně zaváněla ofsajdem.

Ve druhém poločase se čáslavské fotbalistky usadily na půlce svých soupeřek, ale z převahy vytěžily pouze korigování výsledku perfektní střelou Burešové - 1:2.

„Druhá půle byla z naší strany podstatně lepší, ale vytěžit se nám, ze 43 minut stálé převahy na polovině soupeře, podařilo jen snížení v 74. minutě střelou z poza vápna, kdy se perfektně trefila Burešová. Tým je sice složen z hráček, které mají odehráno hodně zápasů i na této úrovni, ale nějak nám chybí celoplošný pohyb a současný celek moc neoplývá rychlostí a pohybem. Vyloženě rychlostních typů máme tak 3-4 hráčky a to je na špici druhé nejvyšší soutěže málo. Když k tomu přičteme, že celky Pardubic, Teplic, Brna a Olomouce trénují 3x týdně, my se sejdeme v úterý ve slabém počtu, ve čtvrtek je pak hráček o něco více, je jasné, že oproti ostatním týmům z horní poloviny tabulky máme tak polovinu tréninků a tomu odpovídají výkony a výsledky,“  dodal Vaněček.

 
  • Výsledky 13. kola:

1.FC Olomouc vs. FK Pardubice 0:3 (0:2)

ABC Braník vs. FK Rakovník 3:9 (0:6)

FK Čáslav vs. FK Teplice 1:2 (0:2)

SK Líšeň vs. FC Nesyt Hodonín 7:0 (2:0)

 

  • Zápasy posledního 14. kola základní části:

FC Nesyt Hodonín vs. ABC Braník 

FK Pardubice vs. FK Čáslav 

FK Rakovník vs. 1.FC Olomouc 

FK Teplice vs. SK Líšeň

1 : 2
(0 : 2)

FK Čáslav

 

FK Teplice

Branky

74. min Světlana Burešová

Sestava

  • Brankář 

1 Jelínková Blanka 

  • Obrana 

2 Němcová Veronika

5 Culková Michaela - střídání 46. min ⤵️

12 Ašebrennerová Sabina - ŽK 48. min ❕

13 Ratajová Tereza

  • Záloha 

8 Melcherová Romana 

11 Vaněčková Klára

14 Váňová Nikola

16 Burešová Světlana

  • Útok 

7 Brothánková Aneta 

9 Buchtová Alena - ŽK 91. min ❕

  • Náhradníci 

15 Mádlíková Nikola - střídání 46. min ⤴️

 

Rozhodčí zápasu: Nováková Karolína, Kmitovská Nikola, Fuchsová Tereza