ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Čáslavské fotbalistky se vrátily z hor

Na čtyři dny byla naším útočištěm Smejkalova Bouda v Kněžicích.

„Vyrazili jsme letos tak trochu v pozdějším termínu než obvykle, ale to vůbec nebylo na škodu, jelikož na začátku přípravy jsme neměli ještě kompletní kádr, a jet s nějakým torzem hráček by nemělo smysl. Do karet nám hrálo také to, že nám Svaz posunul termín začátku mistráků, takže je na vše ještě dost času,“ začal hodnotit soustředění jeden z čáslavských trenérů Ivo Ducheček.

Hráčský kádr dostal oproti podzimu určitých změn, kdy se soustředění zúčastnily takřka všechny hráčky.

„S Jindrou nás potěšila účast, kdy jsme měli k dispozici takřka kompletní kádr, do kolektivu výborně zapadly nové hráčky Tereza Ratajová, Nikola Váňová, Romča Melcherová. Škoda, že nemohly přijet další dvě nové hráčky - Doris Martinez z pracovních důvodů a ze zdravotních Nikola Mádlíková,“  uvedl Ducheček a pokračoval: „Děvčata si užívala sníh nejen na běžkách, ale hlavně různými druhy výběhů, což se jim už tak nelíbilo. Ale braly vše s úsměvem. (Musely jsme) Využívali jsme i dobře vybavenou posilovnu, k dispozici byl i wellness, takže po této stránce, a zejména s přístupem všech hráček, jsme naprosto spokojeni. Hlavně, aby to, co tady nabraly, prodaly v zápasech.“

Další přípravné utkání sehrajeme v sobotu 9.3. od 10 hod dopoledne na umělé trávě v Čáslavi proti dorostencům z Chotusic.