NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Další remíza na kontě

Další kolo druhé nejvyšší soutěže fotbalistek svedlo k duelu vedoucí celky této soutěže. Nakonec se oba celky rozešly smírně a připsaly si do tabulky po jednom bodu. 

V utkání se bojovalo o každý metr, soupeřky si nic nedarovaly. Čáslavským trenérům nadělalo vrásky brzké střídání Karafiátové, stejně tak jako ne zcela zdravá Kovaříková, a tak museli zamotat se sestavou. 

Po prvním poločase byly spokojenější hostující hráčky, které byly lačnější po gólu, kterého se dočkaly ve 25. minutě Urbancovou - 0:1. 

Do druhého poločasu vlétly domácí hráčky jako vyměněné. Najednou jich bylo plné hřiště a soupeřky z města perníku chvílemi nevěděly, kam skočit dřív. Zvýšená aktivita také přinesla Čáslavandám koření v podobě gólů.  Nejprve zúročily rohový kop Brothánkové, kdy se hlavou prosadila Ašenbrennerová - 1:1. O chvíli později se nádhernou střelou s odrazem o tyč blýskla Čápová - 2:1.

Vstřelené branky a vedení jakoby opět domácí hráčky ukolébalo a začaly hrát na udržení výsledku, což se jim nevyplatilo. Hráčky Pardubic vsadily vše na jednu kartu a začaly se hnát na zteč. Zvýšená aktivita jim přinesla ovoce v podobě vyrovnání v závěru utkání Urbancovou - 2:2.

Hodnocení trenéra

 

„První poločas jsme v podstatě přenechali herně soupeřkám a jako „odpočívající“ soupeř jsme přihlíželi na herní pohodu soupeře, který byl po všech stránkách lepším mužstvem a hlavně mužstvem, který CHTĚL HRÁT,“ začal hodnotit jeden z domácích trenérů Vaněček a pokračoval: „V  poločase jsme si neměli co říct, výkon za prvních 45 minut nebyl k hodnocení a bylo to v podstatě pokračování dosavadních nevýrazných výkonů.“

„Ve druhé půli se náš výkon herně zlepšil a bylo to hned vidět na tom, že jsme soupeřky na 25 minut zmáčkli na jejich polovinu hřiště a byla jen otázka, kolik šancí využijeme a kolik proměníme. Poté jsme se opět spokojili se stavem a přestali hrát, kombinovat a nesmyslně jsme se stáhli z útočného pásma, namísto toho, abychom využili útlum a zlom soupeře, tak naopak jsme jim dali možnost se opět dostat do hry,“ pokračoval Vaněček.

2 : 2
(0 : 1)

FK Čáslav

 

SK DFO Pardubice

Branky

52. min Ašenbrennerová Sabina

55. min Čápová Klára

Sestava

  • Brankář

Jelínková Blanka 

  • Obrana 

Culková Michaela 

Karafiátová Michaela - střídání 10. min

10 Krejcarová Michaela K

13 Bížová Michaela 

  • Záloha 

Němcová Veronika 

Brothánková Aneta 

11 Čápová Klára 

12 Ašenbrennerová Sabina 

  • Útočníci 

9 Buchtová Alena

16 Burešová Světlana - střídání 62. min

  • Náhradníci 

Frolíková Štěpánka - střídání 10. min - střídání 52. min 

Kovaříková Eliška - střídání 52. min

15 Mádlíková Nikola - střídání 62. min