FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Devadesát minut proti zdi

Soupeře z Olomouce známe a z minulého roku víme, že dovedou hodně kousat. V podzimním utkání v Olomouci jsme po 1. poločase prohrávali 4:1 a to, že jsme nakonec zápas otočili ve svůj prospěch, bylo jen vyústění zbytečného výpadku v první půli, a přesně tomu jsme se chtěli v tomto zápase vyvarovat.

Utkání začalo výborně, náporem domácích hráček, které v podstatě ovládly celou obrannou plochu děvčat z Olomouce a bylo jen otázkou, kdy se poprvé trefí. Jenže za celý první poločas si čáslavandy sice vytvořily totální fotbalovou převahu, ale v podstatě exligovou golmanku Bednaříkovou nemohly střely z dálky nijak ohrozit.

Druhá půle byla jako přes kopírák té první, jen gólových šancí si domácí hráčky vytvořily podstatně víc.

Jenže ke gólu nevedlo nastřelené břevno a následná dorážka Burešové, nastřelená tyč Burešové hlavou po rohovém kopu, ani zcela odkrytá branka Bednaříkové po špatné rozehrávce olomoucké obrany, kdy se netrefila z jasné pozice Klozová

Tak nakonec skončilo utkání bez gólového koření.

,,Co dodat k zápasu, kdy z 90ti minut jich 89 odehrajeme na polovině soupeřek a nejsme schopni trefit branku ani z těch nejvyloženějších šancí. Dnes nám chybělo opravdu trošku štěstíčka a možná  i větší hlad po gólech.“ dodal k utkání trenér Vaněček.

1.FC Olomouc

Na každé polovině hřiště jedna, ale gól se do ní vsítit nepodařilo. :(

• Brankář

1 Jelínková Blanka