Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Druhá prohra v řadě a sestup na třetí místo tabulky

V dalším kole druhé nejvyšší soutěže žen se utkaly dva týmy z čela tabulky a tomu také odpovídal celý průběh utkání.

Čáslavský celek doplácí na úzký kádr, navíc ho celý podzim zužují zranění, nemoci. Tentokráte ze základu chyběly Buchtová, Culková, Beštová, Kovaříková a Brothánková. „Už jsem to říkal posledně, tento podzim je pro nás zakletý, nějak se z těch zranění nemůžeme dostat. Sestavu každý týden lepíme jak vlaštovky hnízdo. Už vyhlížíme závěr sezóny, aby se děvčata dala přes zimu dohromady.“  začal jeden z čáslavských trenérů Ivo Ducheček.

V prvním poločase ložených šancí moc k vidění nebylo. Navíc se v závěru poločasu nepříjemně srazila domácí  Soquessová s hostující gólmankou Jelínkovou, která však utkání se sebezapřením dochytala a navíc se ve druhém poločase blýskla několika skvělými zákroky. Na průběhu utkání bylo vidět, že zřejmě rozhodně jediná branka, neboť oba týmy hrály velice zodpovědně. Štěstí se nakonec přiklonilo na domácí stranu, kdy se v 65. minutě dostala k odraženému míči na hranici vápna Skálová, která umístěnou střelou poslala míč do sítě - 1:0. S přibývajícími minutami vsadily Čáslavandy vše na útok, vytvořily si tlak, ale dopravit míč do sítě se jim nedařilo. Naopak už v závěru utkání Kubicová využila otevřené obrany a brejkem pojistila vítězství na 2:0.

„Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, kvalitní soupeř, což tak v průběhu utkání potvrdil. Na zápas jsme se připravovali, bohužel utkání rozhodla nešťastná branka. My se na vstřelení branky dost nadřeme. Chtěli jsme vyrovnat, vsadili pak vše na jednu kartu, hráli jsme ke konci vabank, ale bohužel. Děvčata sice mákla, ale na body to nestačilo. Bohužel tak to ve fotbale chodí. Potřebovali jsme trochu toho štěstíčka.“  dodal Ducheček

SK Líšeň

Nejsou góly - nejsou body.

• Brankář

1 Jelínková Blanka