Juniorky trestaly chyby

První přípravný zápas sehraný v rámci letního soustředění. Soupeřem nám byl tým juniorek z Pardubic. Utkání se po domluvě hrálo na 3. třetiny po třiceti minutách.

V 1. třetině jsme soupeře přehrávali, jak herně, tak v počtu vyložených šancí, kterých jsme za prvních 30 minut měli celkem 5, z nichž jsme proměnili pouze jedinou - po samostatném úniku zkoušela prosadit Doris, ale byla ve vápně nekompromisně a zcela zbytečně sražena hráčkou Pardubic. Bohužel tak nešťastně, že musela být zavolána sanitka s podezřením na vážnější zranění. Z nařízeného pokutového kopu se prosadila Vaněčková - 1:0.

"Druhá a třetí třetina byly z naší strany trápení a bída, a musím konstatovat, že to byl zatím nejhorší výkon mužstva za rok 2019 a neomlouvá ho ani to, že se nově formuje. Přístup k utkání některých hráček neodpovídá přípravě a tomu, že by se chtěly prosadit a říci si o „triko“. Rozhodně z toho nechceme vyvozovat žádné závěry, ale určitá vodítka další přípravy z toho určitě budou," uzavřel hodnocení utkání trenér Vaněček

FK Pardubice jun.

4. min Klára Vaněčková - PK