Sobota 12. 10. 2019 13:00 FC Praha - FK Čáslav 1:0 (0:0)

Sobota 12. 10. 2019 15:30 ABC Braník - SK Olomouc Sigma 1:0 (1:0)

Neděle 13. 10. 2019 13:00 FK Teplice - SK Líšeň 2:4 (1:1)

Neděle 13. 10. 2019 14:00 FC Hradec Králové - FC Baník Ostrava 1:3 (1:1)

Sobota 19. 10. 2019 10:15 FC Baník Ostrava - FK Teplice

Sobota 19. 10. 2019 14:30 FK Čáslav - ABC Braník

Neděle 20. 10. 2019 11:00 SK Olomouc Sigma - FC Hradec Králové

Neděle 20. 10. 2019 13:30 SK Líšeň - FC Praha

,,Mužstvo FC Praha neznáme, snad jen z výsledků loňské sezóny, kdy i přes neúspěch v baráži nakonec postoupilo na úkor odstoupeného mužstva Rakovníka.

My opět v pozměněné sestavě oproti minulému kolu, kdy se omluvila Ašenbrennerová a zraněná Jehličková.

Myslím si, že začátek utkání jsme zahráli velmi dobře, soupeře jsme v podstatě za prvních 15 minut nepustili za polovinu a vytvořili jsme si 3 brankové šance, ale ani z těch nejvyloženějších, kdy stojí sama Vaněčková před gólmankou, nejsme schopni skórovat. Soupeř následně vyrovnal hru, ale kromě tří rohových kopů v podstatě naši branku neohrozil. Zato my jsme měli ještě další gólové šance, ale opět, bohužel…

Ve druhém poločase jakoby strach z možnosti nevyhrát, nám svazoval nohy a tak opět sama Burešová před brankou domácích a jen malá domů přímo do náručí gólmanky Vršatové.

A jak se říká „nedáš – dostaneš“, běžela 87. minuta a naše děvčata opět zahrála bezproblémový ofsajd systém, ale na protilehlé straně domácí lajnový rozhodčí to tentokrát vzal „do svých rukou“ a dvoumetrový ofsajd se mu zdál naprosto v pořádku, takže se na naši branku řítily dvě hráčky z ofsajdu a nemohlo to dopadnout pro nás hůř, než že soupeř snad jedinou situaci, kdy nás mohl ohrozit, využil na 100% - 1:0

Kdybych v té době nestál přesně na úrovni našich hráček, asi bych to ani nekomentoval, ale toto byla tvrdá rána pod pás a pokud FAČR nezajistí lajnové rozhodčí ženy, pak si hold budou dělat domácí rozhodčí co uznají za vhodné.

V žádném případě neomlouvám touto porážkou bezduchý výkon našich hráček ve druhém poločase, které si sice za předvedený výkon porážku nezasloužily, nicméně si zápas prohrály samy. Nedat v zápase šest 100% tutovek je příliš velký hazard a je vidět, že se hráčky ze zápasu s Olomoucí nepoučily.

Závěrem: Momentálně jsme na 6. místě tabulky a na první mužstvo Ostravy ztrácíme 4 body.

Tak jak je výkonnostně letos vyrovnaná II. liga ještě od roku 2014 nebyla. Každé mužstvo už klopýtlo, žel my těch kopanců máme letos nějak mnoho. Nemůžeme se vymlouvat na rozhodčí, my sami jsme strůjci úspěchu, ale letos jsme nějak víc ze soupeřů „posr…“.

Jediný soupeř, který nás fotbalově potrápil, byl Baník Ostrava, v ostatních zápasech, kdy jsme nebodovali, nebo remizovali, jsme zklamali my."