ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Předposlední přípravné utkání výherní

Příprava druholigových fotbalistek Čáslavi se pomalu blíží do finiše. V předposledním přípravném utkání si poměrně hladce poradily s divizním celkem z královéhradecka - Sokolem Třebeš.

Do vedení šly po deseti minutách hry po dorážce Karafiátové - 1:0. Krátce na to nastřelila Melcherová břevno. Druhou branku domácích zaznamenala po samostatné akci Burešová - 2:0. Ukázkovou dělovkou takřka ze 30 metrů se blýskla Ratajová - 3:0

Zvýšení skóre odmítla zkraje druhé půle Burešová, která neproměnila pokutový kop. Ani po změně stran se obraz hry nezměnil. Čáslavandy i nadále režírovaly průběh utkání. Pří střelecké chuti byla Ratajová, která svým projektilem zvýšila na 4:0. Páté branky se domácí dočkaly v běžící 60. minutě, kdy se po rohu Brothánkové přesně trefila Vaněčková

„Děvčata se pomalu ale jistě dostávají do zápasové pohody, což je na jejich výkonu vidět. Během utkání předvedly řadu oku lahodících akcí. Ještě nám chybí taková fotbalová lehkost a sebejistota. Ale to doufáme, přijde. Hlavně, aby se nám už uzdravili naši marodi,“ zhodnotil utkání jeden z domácích trenérů Ivo Ducheček.

Více fotografií z tohoto i předchozích utkání naleznete zde.

5 : 0
(3 : 0)

Sokol Třebeš

11. min Michaela Karafiátová

23. min Světlana Burešová

37. min Tereza Ratajová

?

53. min Tereza Ratajová

60. min Klára Vaněčková