FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Přijela Lokomotiva

Po uplynulém týdnu, kdy na poslední chvíli odvolal utkání celek Zlíchova a čáslavské hráčky vzaly zavděk modelové utkání s domácím celkem žáků, hostily tuto neděli v předposledním přípravném utkání prvoligového nováčka - celek děvčat z Brna-Heršpic, se kterými mají zatím žalostnou bilanci vzájemných utkání. Prolomit tuto negativní bilanci se Čáslavandám nepodařilo ani v tomto zápase.

„V první půli nám předvedly, jak se hraje kopaná na úrovni první ligy a odsoudily nás do role přihlížejících. Jejich rychlé kombinaci jsme totálně propadly a nestačily jim ani po stránce rychlostní, kombinační a ve finále i v proměňování šancí, tzn. efektivnosti. Není možné, aby nás soupeř vícekrát vyškoloval z úniků po křídlech zakončených přesným centrem do malého vápna, kde neobsazená nabíhající hráčka nastaví pouze nohu na skórování, z čehož jsme obdržely dvě úvodní branky utkání.

Druhá půle byla z naší strany o trochu lepší - děvčata důsledněji přistupovala k hráčkám při převzetí míče a do jisté míry v úvodu založení akce eliminovala její další pokračování. Vcelku dobře jsme začali kombinovat a dovedli se i prosadit při zakončování našich akcí, které vedly ke zkorigování výsledku v 61. minutě na 3:4. Ale od 75. minuty jsme opět několikrát propadli, kdy jsme nechali zcela osamocené hráčky Brna jít na gólmanku.

Z pohledu našich chyb je jen dobře, že nám soupeř ukázal, kde máme slabiny a na co se musíme do zahájení jarní části ligy zaměřit.“

Lokomotiva Horní Heršpice

39. min Brothánková Aneta