FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Příprava na sezonu začala

Do přípravy na nadcházející druholigovou sezónu se s chutí zapojily i čáslavské fotbalistky, úřadující vítěz této soutěže. Za červencový azyl zvolily hráčky hřiště v Chotusicích, od příštího měsíce se již přesunou na domácí hřiště, do čáslavských Vodrant.

Loňský hráčský kádr dostal určitých změn, ale trenérský tandem Ivo Ducheček a Jindřich Vaněček budou chtít i s novými hráčkami určitě navázat na loňský úspěch. „Zahájili jsme přípravu minulý týden, protože jsme dali děvčatům delší volno po náročné, ale vítězné sezóně. Co se týče kádru, tak do nové sezóny už nepočítáme z různých důvodů s Krejcarovou, Mádlíkovou, Bížovou, Frolíkovou a zřejmě ani s Truhlářovou. Naopak se objeví nové hráčky, které se postupně budou zapojovat do přípravy. Jako první začala Irča Stibůrková z Hlinska,“ uvedl Ivo Ducheček.

Čáslavandy hned na úvod přípravy sehrály přípravné utkání s prvoligovým celkem Liberce. „Těžšího soupeře jsme na začátek zvolili proto, abychom si udělali obrázek, jak na tom jsou děvčata po pauze. Musím říct, že nás s Jindrou mile překvapily.“

Hodnocení trenéra

Utkání se hrálo na velice kvalitním hřišti v Heřmanicích v Podještědí, ale v poledne, za úmorného vedra, takže si hráčky obou celků sáhly na dno svých sil. I když se jednalo o první přípravné utkání na obou stranách, mělo velké tempo a k vidění byla i řada líbivých fotbalových momentů. „V utkání jsme šli dvakrát do vedení, soupeř musel dotahovat. Bohužel nám v závěru docházely síly, projevila se absence na dovolených. Přesto jsme s převedeným výkonem našich děvčat spokojeni,“ dodal Ducheček.

Nyní čeká čáslavské fotbalistky týdenní herní soustředění na Vysočině, v rámci kterého sehrají utkání s týmem Bohemians 1905.

4 : 3

FC Slovan Liberec

 

FK Čáslav

Branky

5. min Světlana Burešová

25. min Alena Buchtová

70. min Klára Čápová

Sestava

  • Brankář

Znamínková Nikola

  • Obrana

Culková Michaela

Karafiátová Michaela

Brothánková Aneta

Grulichová Tereza

  • Záloha

Stibůrková Irena

Čápová Klára

Ašenbrennerová Sabina

Němcová Veronika

  • Útok

Buchtová Alena

Burešová Světlana