FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Prokletí jménem Pardubice pokračuje

Druhá liga fotbalistek už má jasno o vítězi soutěže a postupujícím do první ligy, ikdyž do konce zbývají sehrát ještě 4 kola. Čáslavandy, jako úřadující mistr druhé ligy, přenechávají tuto poctu svým soupeřkám z Pardubic. Víkendové utkání  nadstavbové části mělo podobný scénář jako šlágr první ligy mezi celky Slávie a Plzně. Na pardubickém Letním stadionu se také střetly dva vedoucí celky. Postupový mečbol však proměnily pardubické fotbalistky na první pokus a po sobotní výhře nad Čáslaví mohou slavit postup do nejvyšší soutěže. 

 

Výsledky 2. kola nadstavby:

FK Teplice - SK Líšeň 3:6 (0:3)

FK Pardubice - FK Čáslav 5:1 (2:1)

 
  • Příští víkend žádné utkání nehrajeme, ale Pardubice předehrávají 6. kolo nadstavby doma proti Líšni.

 

Program 3. kola nadstavby:

SO 25.5. 15:00 FK Čáslav - FK Teplice

NE 26.5. 14:30 SK Líšeň - FK Pardubice

 

Hodnocení trenéra

Byly to hostující hráčky, kterým patřil úvod utkání, ale branku se jim vstřelit nedařilo. Naopak domácí hráčky spoléhaly na rychlé protiútoky, kterým čáslavská defenzíva nedokázala mnohdy čelit, a po kterých šly do vedení 2:0.  Hostující hráčky ale stačily do poločasu snížit Burešovou - 2:1. Když však ve druhé půli přidaly Novotná s Ninczovou každá svou druhou branku v utkání, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Postupovou tečku udělala v závěru Kunáková z pokutového kopu.

"Zápas jsme začali velmi nervózně, tíha důležitého utkání dopadla na celý tým. Byla ale cítit touha po vítězství, které by nám s předstihem zajistilo postup do první ligy, to bylo rozhodující. Slavíme vítězství v zápase, který určitě vejde do historie pardubického ženského fotbalu. Hráčkám patří velký dík,"  zhodnotil utkání domácí trenér Josef Karabinoš.

„Tak předně musíme pardubickým fotbalistkám poblahopřát nejen k vítězství, ale i k postupu. Letos byly po celou sezónu lepším celkem než my. Předvedly to i v tomto utkání, kde nás přehrály. Výsledek je krutý, ale přesně tak to je, když se daří, jste na koni. Naše děvčata bojovala, vytvořila si dobrou pozici do druhého poločasu, ale dvě rychlé branky domácích kolem 50. minuty rozhodly utkání,“  dodal jeden z čáslavských trenérů Ivo Ducheček. 

5 : 1
(2 : 1)

FK Pardubice

 

FK Čáslav

Branky

38. min Světlana Burešová

Sestava

  • Brankář

1 Jelínková Blanka

  • Obrana

2 Němcová Veronika

12 Ašenbrennerová Sabina

13 Ratajová Tereza

14 Váňová Nikola

  • Záloha

3 Klozová Dominika

7 Brothánková Aneta

8 Melcherová Romana - střídání 82. min ⤵️

11 Vaněčková Klára K - ŽK 69. min 

  • Útok

9 Buchtová Alena

16 Burešová Světlana 

  • Náhradníci

17 Grulichová Tereza - střídání 82. min ⤴️

 

Rozhodčí zápasu: Kovářová Veronika, Chlastáková Ivana