ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Remíza s prvoligovými Pardubicemi

Utkání „starých rivalů“, přičemž tým Pardubic v roli prvoligového nováčka, začalo fotbalovou převahou domácího mužstva, které působilo fotbalovějším a kompaktnějším dojmem.

Hodnocení trenéra

Domácí hráčky dobře napadaly soupeřky už v zárodcích jejich akcí, což se jim vyplatilo, kdy získávaly míče ještě na půlce soupeřek. 

I v tomto utkání jsme zkoušely nové varianty, vzhledem k tomu, že mužstvo doznalo několika změn ve složení, zkoušely se i hráčky na netradičních postech tak, abychom zjistili, jak je která hráčka schopna plnit úkoly na novém postu.

Domácí mužstvo mělo k dispozici 5 hráček na lavičce náhradníků a soupeřky z Pardubic přijely s kompletním obsazením dvou mužstev, takže se jich v průběhu hry vystřídalo celkem 10.

Do vedení se dostaly Pardubice, kdy domácí obrana zaspala a nechala si utéct hráčku, ta nezaváhala a poslala míč podél vyběhnuté Jelínkové - 0:1

Během sedmi minut bylo srovnáno, kdy po hezké kombinační akci přes Karafiátovou a Vaněčkovou doputoval vysoký míč k Brothánkové, ta si ho sklepla a z poza velkého vápna od tyče rozvlnila síť Pardubic - 1:1

Druhý poločas byl ve znamení lehké převahy hostů, kdy se jim několikrát podařilo přečíslit domácí obranu a jen včasné pohotové zákroky Jelínkové a jejich vlastní zahazování golových šancí nic nezměnilo na stavu.

,,Nám se druhý poločas již tolik nedařilo, což bylo do jisté míry ovlivněno i několika střídáními, kdy se hráčky již nedostaly do požadovaného tempa. Zápas hodnotím vcelku kladně. Určitě splnil očekávání v roli silného soupeře, s čímž se naše holky dobře popasovaly a i když měl soupeř více gólových příležitostí, fotbalově jsme se mu vyrovnali."

1 : 1
(1 : 1)

FK Čáslav

 

FK Pardubice

Branky

Aneta Brothánková

Sestava

  • Brankář

1 Jelínková Blanka

  • Obrana

5 Culková Michaela

6 Karafiátová Michaela

8 Melcherová Romana

12 Ašebrennerová Sabina 

  • Záloha

3 Klozová Dominika

7 Brothánková Aneta

11 Vaněčková Klára K

15 Folprechtová Martina

  • Útok

4 Rosprimová Kristýna

16 Burešová Světlana

  • Náhradníci

2 Němcová Veronika

9 Radka Hlouchová

13 Ratajová Tereza

14 Váňová Nikola

17 Grulichová Tereza

  • Trenéři: Jindřich Vaněček, Michaela Krejcarová