ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Slibný výsledek se nepodařilo udržet

K dalšímu přípravnému zápasu jsme nastoupily v neděli na hřišti soupeře, a to proti týmu žen Pardubice B. Utkání nám herně i výsledkově nevyšlo, prohrály jsme 3:1.

Začátek tomu ovšem zprvu nenasvědčoval, prvních deset minut jsme si vytvořily herní převahu, na hru "se dalo" dívat. Vše jsme zúročily naši první brankou Báry Fojtíkové, která rychlý brejk zakončila přelobováním daleko vyběhnuté brankářky soupeře.
Ovšem pak byla hra neurovnaná, spousta nepřesností v rozehrávce, chyběla kvalita ve všech herních činnostech. Soupeř si vytvářel jednu šanci za druhou, jen díky skvělým zákrokům naší brankářky jsme dlouho držely remízu. Ke konci utkání, v posledních 5 minutách, už soupeř využil svou střeleckou produktivitu a dvěma rychlými góly rozhodl o svém zaslouženém vítězství.

Příští týden nás čeká v přípravě nejtěžší soupeř, ženy Sparty B.

FK Pardubice B

Barbora Fojtíková

Jelínková - Grulichová, Brothánková, Jehličková, Culková - Truhlářová, Němcová, Vaněčková, Melcherová - Burešová, Fojtíková