ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

STC Svratka - Soustředění žen

Dá se říci, že již tradičně začíná po dvou trénincích mužstvo žen novou sezónu letním soustředěním v areálu STC Svratka.

Soustředění lze zhodnotit v několika bodech:

• Účast byla letos vcelku dobrá. Od první tréninkové jednotky bylo přítomno 9 děvčat. Následující den přijely další 3 po obědě a večer se hlásilo posledních 6. Bohužel přišly o 3 tréninky a do sobotního zápasu jsme nastupovali i s novými hráčkami. Více info o zápase si můžete přečíst zde.
  • Dalším bodem je přístup k tréninkovým jednotkám. Zde je hodnocení vcelku dobré. Děvčata přistupovala k tréninku zodpovědně a snažila se plnit všechna cvičení s největším nasazením.
  • Posledním bodem je složení nově se tvořícího mužstva a změn se dočkala i trenérská dvojice. Páteří mužstva budou a jsou hráčky, které odehrály loňskou sezónu: Jelínková, Culková, Karafiátová, Němcová, Grulichová, Ašenbrennerová, Vaněčková, Brothánková, Klozová, Buchtová, Burešová, Martinez, Melcherová, Ratajová, Váňová. O uvolnění požádala a odešla: Němcová (Beštová) a Mádlíková. Naopak do mužstva se po několikaleté odmlce vrací hráčky Poděbrad – gólmanka Znamínková a posila zadních řad Jehličková, dále zcela nové hráčky Havlíková a z Plzeňské Viktorie Rosprimová​​​​​​. Od týmu žen odešel trenér Ivo Ducheček, kterého na postu vystřídala Michaela Krejcarová z Pardubic.