KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Tažení za postupem začalo vítězně

Ve druhé nejvyšší soutěži fotbalistek došlo po odehrání utkání základní části k rozdělení tabulky. První čtyři celky utkají dvoukolově v nadstavbové části o postup do první ligy, naopak celky umístěné od 5. místa níže čekají střetnutí o sestup.

Hodnocení trenéra

Hned od úvodního hvizdu jsme na soupeře „vlétli“, chtěli jej zatlačit do jeho vápna a rozhodnout utkání v prvním poločase. To se nám dařilo z 50%, protože ačkoli jsme měli skutečně drtivý nápor a zejména naše rohové kopy byly opravdu gólové, nepodařilo se nám dostat míč do sítě ani z těch nejvyloženějších šancí. Soupeř nehrál špatně, měl dobře organizovanou obranu a za první poločas zahrozil třemi nebezpečnými protiútoky, kdy jsme zbytečně nechali soupeřky ve volném prostoru a ačkoli jsme si před utkáním říkali, že musíme „hrát do těla“, opět jsme v několika situacích propadli a jak se říká – nedáš-dostaneš, z jedné takové situace, kdy se dostala do brejku Mernyová, která obešla i dobře vyběhnutou Jelínkovou, a pohodlně dostala ABC do vedení - 0:1.

Byla to sprcha pro naše děvčata, která do této chvíle hrála opravdu dobře, dobře kombinovala, využívala volné prostory, ale bohužel brankový efekt nulový.

Běžela již poslední minuta první půle, kdy si dobře na přihrávku naběhla Burešová, sklepla míč pod sebe na Buchtovou, která z první mířila přesně a krásnou střelou k protilehlé tyči srovnala stav - 1:1

Druhá půle už nebyla tak jednoznačná z naší strany, přesto jsme měli další tři tutovky, kdy jak Burešová, tak přes kopírák Buchtová přestřelily z malého vápna odkrytou branku, což jsou situace, které jsme na podzim běžně zužitkovali a tím se zbytečně dostáváme do psychického presu, kdy jsme jasně lepším mužstvem, v zápase dominujeme, ale spálíme neskutečné množství brankových příležitostí a „klepeme“ se do poslední minuty, jak to vše dopadne. A to ještě musíme vyzdvihnout již tradičně velmi dobrý výkon gólmanky Jelínkové, která nás podržela ve dvou dalších brankových příležitostech soupeřek.
 
Naštěstí se v 54. min prosadila Kovaříková, která se sama řítila na gólmanku ABC a poslala jí míč mezi nohama - 2:1!
A nakonec, v nastavení se opět prosadila domácí Buchtová, která v 92. min upravila na konečných - 3:1
 
Závěrem: soupeř nás v podstatě ničím nepřekvapil. Co nás zaskočilo, byla naše nemohoucnost vstřelit branku. Vždyť jen za první půli jsme měli 6-7 tutovek, ale prostě nejsme schopni se prosadit.
 

3 : 1
(1 : 1)

FK Čáslav

 

ABC Braník

Branky

45. min Alena Buchtová

54. min Eliška Kovaříková

92. min Alena Buchtová

Sestava

  • Brankář

1 Jelínková Blanka

  • Obrana

5 Culková Michaela

6 Karafiátová Michaela

10 Krejcarová Michaela K - ŽK 90. min

13 Bížová Michaela

  • Záloha

8 Kovaříková Eliška - střídání 64. min

11 Čápová Klára

12 Ašenbrennerová Sabina

14 Truhlářová Michaela

  • Útok

9 Buchtová Alena

16 Burešová Světlana - střídání 83. min

  • Náhradníci

2 Němcová Veronika - střídání 64. min

15 Mádlíková Nikola - střídání 83. min