Tentokrát proti Teplicím zůstaly body doma

Další nadstavbové kolo mají za sebou druholigové fotbalistky. Domácí Čáslavandy v něm hostily své soupeřky ze Severu Čech, tým Teplic.

ABC Braník - FK Rakovník 5:4 (2:3)

1.FC Olomouc - FC Nesyt Hodonín 4:2 (0:1)

4. FC NESYT Hodonín 7 bodů, skore 22:65

Jako první se osmělily hostující hráčky, ale s jedovkou Pokorné si Jelínková v poklidu poradila. Pak však přišly chvíle domácích hráček, kdy nejprve v běžící 20. minutě přesnou střelu usměrnila poprvé za záda Ročovské Burešová - 1:0. O chvíli později Váňová poslala míč přesně na hlavu Vaněčkové a ta zvýšila na 2:0. Ve 30. minutě měla velkou příležitost ke snížení Motyčková, ale z hranice vápna dvakrát mířila nad.  V závěru poločasu si  Váňová s Vaněčkovou jako přes kopírák zopakovaly standartku a domácí hráčky šly v klidu do šaten - 3:0.

Když po přestávce zvýšila po zahraném rohu Brothánkové hlavou Burešová - 4:0, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Čáslavandy s přehledem režírovaly průběh hry a kvalitní výkon v závěru podtrhla po ideální přihrávce od Martinéz opět Burešová, která tímto gólem završila hattrick - 5:0.

„Zcela zasloužené vítězství. Tentokrát se nám zadařilo proměňovat standartky, o kterých jsme před zápasem mluvili. Děvčata dnes nejenže bojovala, ale přidala hodně fotbalovosti, hrála s chutí a zápalem, což se odrazilo na kvalitě jejich výkonu,“ zhodnotil utkání domácí trenér Ivo Ducheček.

5 : 0
(3 : 0)

FK Teplice

19. min Světlana Burešová

28. min Klára Vaněčková

43. min Klára Vaněčková

?

53. min Světlana Burešová

83. min Světlana Burešová