ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Příprava za námi, od teď naostro

Tímto volným víkendem, kdy bylo nedělní přípravné utkání zrušeno, končí veškerá sranda.

Celkem jsme sehrály 5 přátelských utkání. Pouze jeden zápas pro nás skončil porážkou. Během přípravy jsme musely dohrávat i pohárové utkání s Duklou Praha, která nám vystavila stopku do dalšího kola.

Máme poslední dva tréninky na to, abychom dopilovaly detaily, které povedou k zisku dalších bodů do tabulky, která se po odehrání základní části rozdělí. První čtveřice bude hrát o postup do nejvyšší ženské soutěže. Spodní polovina bude naopak bojovat o udržení ve druhé lize žen.

Před závěrečnými čtyřmi koly vypadá tabulka druhé ligy takto:

FK Pardubice
23 b.
FK Líšeň21 b.
FK Čáslav20 b.
FK Teplice13 b.
1. FC Olomouc12 b.
FK Rakovník12 b.
FC Nesyt Hodonín7 b.
ABC Braník7 b.

Dokážeme navázat na loňské vítězství ve druhé lize? Šance tu je a my se jí hodláme chopit!

Tak nás přijďte podpořit! Už příští sobotu od 15:00 na umělé trávě se porveme o další cenné body proti Rakovníku.

Ve fotogalerii pod článkem najdete rozpis posledních kol základní části.